€ 1350 euro brutto/mc

Dla par dam pracę w Niemczech Bonn bez znajomości języka na produkcji opakowań

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: bonn
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 października 2015 04:31

Aktualnie poszukujemy pracowników do fabryki z Bonn na produkcję opakowań kartonowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji opakowań

Miejsce zatrudnienia: Bonn, Niemcy

Wynagrodzenie: 1350 euro brutto miesięcznie

Obowiązki

  • Praca polega na przygotowywaniu opakowań zgodnie ze zleceniem klienta.
  • Osoba zatrudniona będzie samodzielnie drukowała, składała, kontrolowała jakość i poprawiała niedoróbki.
  • Do zadań należeć będzie również składanie, sklejanie a czasem pakowanie.

Wymagania:

  • szybkie tempo pracy
  • dokładność, sumienność
  • przykładanie się do powierzonych prac
  • bardzo dobre zdrowie
  • punktualne stawianie się na swoje zmiany
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy

Oferta:

  • możliwość przejścia na stałą umowę o pracę
  • wsparcie w zorganizowaniu kwatery
  • wprowadzenie w obowiązki
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia w formie wiadomości e-mail z CV na adres:
Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja opakowań kartonowych, Bonn”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bonn-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-produkcja-opakowan/

ID ogłoszenia: 5735613c4b0a2fc7

1 odpowiedź na “Dla par dam pracę w Niemczech Bonn bez znajomości języka na produkcji opakowań”

  1. karolina.michal na 19 października 2015 @ 17:08

    Witamy
    Jesteśmy parą i jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz.
    Prosimy o kontakt mailowy w celu przysłanie naszych Cv.
    (e-mail nie przechodzi na podany przez Państwa adres).
    kk121281@gmail.com