€ 1700 euro brutto/mc

Dla par dam pracę w Niemczech na produkcji kanapek bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 września 2016 06:31

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla par na produkcji kanapek, panini, wrapów i precli. Oferta z Hamburga dla osób bez znajomości języka przy obsłudze maszyn i porcjowaniu składników.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Hamburg, Niemcy
Wynagrodzenie: 1700 euro brutto miesięcznie
Wakaty: 4

Obowiązki:

  • praca w fabryce na produkcji kanapek, precli, wrapów i panini
  • osoba którą zatrudnimy będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn takich jak taśma produkcyjna, krajalnica i narzędzie do paczkowania i foliowania
  • do zadań należeć będzie przygotowanie składników, krojenie, mycie oraz porcjowanie

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • możliwość przyjazdu własnym samochodem
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • zorganizowanie, pracowitość
  • zdolność do pracy z ludźmi

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 1700 euro miesięcznie brutto plus premie za wydajność
  • zamieszkanie w cenie 200 euro za pokój jednoosobowy lub od pary 300 euro miesięcznie
  • tanie jedzenie w pracowniczej stołówce
  • kurs z BHP i wprowadzenie w obowiązki
  • możliwość skorzystania z taniego seminarium języka niemieckiego

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem: „produkcja-wrapów09/2016″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 34457deddf661d8c

4 komentarze na “Dla par dam pracę w Niemczech na produkcji kanapek bez języka Hamburg”

  1. Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani .

  2. Witam Serdecznie jestem bardzo zainteresowana Państwa ogłoszeniem .
    Mój numer kontaktowy 509 624 873
    E mail jagoda29031995@o2.pl

  3. wojtek.madi na 27 września 2016 @ 17:53

    Witam.Jestem zainteresowany wraz z partnerka.

  4. Jesteśmy zainteresowani praca wraz z partnerem
    proszę o kontakt 510273852