€ 2300 brutto

Dla par dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka na magazynie słodyczy Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 lipca 2022 00:17

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla komisjonerów bez znajomości języka. Zatrudnienie na magazynie hurtowni słodyczy z Berlina od zaraz także dla par przy zbieraniu zamówień. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatne.

Stanowisko: Pracownik magazynu słodyczy

Termin: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Zarobki: 2300 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • pracodawca zapewnia samodzielne stanowisko na magazynie hurtowni ze słodyczami
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie prac o charakterze pomocniczym przy zbieraniu zamówień, pakowaniu, rozładunku, przenoszeniu, układaniu, aktualizowaniu danych w systemie itp.

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • zdolność do pracy w zespole
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • opiekę rezydenta Polaka przez cały okres zatrudnienia + pomoc we wdrożeniu się
  • pracę od zaraz na niemieckiej umowie o pracę
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione odpłatnie, koszt to 300 euro od pary lub 200 euro od osoby
  • pakiet szkoleń
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • świadczenia socjalne i pomoc w ich uzyskaniu

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o zgłaszanie się poprzez poniższy formularz:

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-na-magazynie-ze-slodyczami-berlin/

ID ogłoszenia: 61862bc0e791138a