€ 12,84/h +zakwaterowanie

Dla par dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka na produkcji kanapek Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brema
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 stycznia 2020 02:55
  • Wygasa: 24 dni, 18 godzin

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Bremen od zaraz na produkcji kanapek oraz wrapów. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miasto: Brema, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Wakaty: 8

Obowiązki:

  • do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie wspieranie zadań produkcyjnych w fabryce kanapek i wrapów
  • pracownik zajmować się będzie foliowaniem, naklejaniem etykiet, składaniem wrapów, pakowaniem itp.

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • zdolność do pracy w zespole
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pełna samodzielność
  • punktualność
  • zdolność do pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • szkolenie pracownicze
  • odzież robocza
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu w hotelu robotniczym
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem i dostępem do świadczeń
  • pierwszą umowę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się
  • środki ochronne

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem CV na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

W nagłówku e-maila prosimy wpisać: produkcja-kanapek-wrapów/01/20

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-dla-par-na-produkcji-kanapek-brema-2020/

ID ogłoszenia: 5195e1f5ed27617c

4 komentarze na “Dla par dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka na produkcji kanapek Brema”

  1. KubaiPaulina na 16 stycznia 2020 @ 19:55

    Jestem zainteresowany z partnerką
    Nr telefonu 793101103
    Email vaperwarszawski@gmail.com

  2. Zbyszek1980 na 17 stycznia 2020 @ 06:11

    Witam, proszę o kontakt. Jestem zainteresowany. Podejmę pracę od zaraz. 696774667

  3. Witam,jestem zainteresowana wraz z partnerem oferta pracy prosiła bym bardzo o kontakt 516521037 lub 503964620 Jesteśmy mobilni od zaraz

  4. Autodestrucktione na 20 stycznia 2020 @ 21:29

    Jestem zainteresowany podjęciem pracy w Waszej firmie gb65801@gmail.com. tel.793 728 042 Grzegorz Brzeziński

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.