€ 2200/mc brutto

Dla par dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka pakowanie przekąsek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2021 03:43

Zatrudnienie dla par bez znajomości języka w fabryce z Berlina przy pakowaniu przekąsek. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 2200 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce produkcyjnej przy pakowaniu przekąsek solonych – czipsów, krakersów, paluszków itp.
  • pracownik będzie zajmował się solidną kontrolą jakości, obsługą maszyn produkcyjnych, pakowaniem i etykietowaniem produktu gotowego

Oczekiwania:

  • zręczność, zwinność
  • punktualność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • gotowość do wykonania badań w niemieckim sanepidzie (koszt to 25 euro)
  • samodyscyplina
  • przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:

  • bezpieczne środowisko pracy
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w pensjonacie, niedaleko miejsca pracy za 250 euro od osoby
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • ubezpieczenie
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • przeszkolenie pracownicze
  • po przepracowaniu pierwszego tygodnia opcja pobierania zaliczek
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie przekąsek – 04/21 Berlin”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@fastmail.de

ID ogłoszenia: 306607c5a5edd393