€ 9,20 euro brutto/h

Dla par fizyczna praca Niemcy bez języka wykładanie towaru Rostock od maja 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2016 01:28

Sklep wielkopowierzchniowy oferuje fizyczną pracę w Niemczech dla par bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie z Rostocku od maja 2016 przy wykładaniu towaru.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Termin: praca od maja 2016

Lokalizacja: Rostock, Niemcy

Zarobki: 9,20 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • praca w sklepie wielkopowierzchniowym przy porządkowaniu półek, dbaniu o ekspozycję i pilnowaniu magazynu
  • wykładanie towaru na półki z zachowaniem odpowiedniego schematu
  • zdejmowanie produktów przeterminowanych
  • przyjmowanie, przeliczanie i rozkładanie dostaw

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • dobra koncentracja
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • bardzo duża motywacja
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • dyspozycyjność od maja 2016

Oferujemy:

  • zatrudnienie w systemie zmianowym – obowiązują 3 zmiany przydzielane rotacyjnie
  • pracę dla par
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania, przygotowanego przez Agencję pośrednictwa pracy w 2-3 pokojowych mieszkaniach, cena wynajmu pokoju to 200 euro plus media, jeden pokój przydzielany jest dla par lub singli
  • praca na pełny etat, zapewnione 40 godzin tygodniowo

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: fizyczna-w-sklepie5/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 354571d0edcde5b7

1 odpowiedź na “Dla par fizyczna praca Niemcy bez języka wykładanie towaru Rostock od maja 2016”

  1. Marcin.Szewczyk na 7 maja 2016 @ 21:39

    Witam.
    Jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy na wyżej wymienione stanowisko.
    Mógłbym podjąć pracę od zaraz
    Posiadam aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną.
    Jestem osobą bez konfliktową , nie palącą bez nałogów potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie.
    Jeśli jesteście państwo zainteresowani moją kandydaturą uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978@o2.pl