€ 11,20 - 13,60 euro brutto/h

Dla par fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka w sklepie Berlin od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2017 05:43

Dyskont spożywczy z Berlina oferuje zatrudnienie dla par bez znajomości języka i doświadczenia. Niemcy praca fizyczna w sklepie od zaraz przy wykładaniu towaru z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miasto: Berlin, Niemcy

Stawka godzinowa: dla osób bez znajomości języka niemieckiego 11,20 euro brutto na godzinę, osoby z językiem otrzymają 13,60 euro brutto na godzinę

Liczba miejsc do obsadzenia: 8 – z czego 3 osoby muszą porozumiewać się w języku niemieckim komunikatywnie

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna w sklepie typu dyskont spożywczy, mieszczącym się w Berlinie
  • obowiązkiem będzie dbanie o ekspozycje, wykładnie towarów na półki, dbanie o porządek na regałach i zdejmowanie produktów przeterminowanych
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez koordynatora

Oczekiwania:

  • samodzielność oraz zdolność do logicznego myślenia
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • rzetelność, zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • punktualność
  • dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • umowę zgodną z niemieckimi standardami podpisaną do końca bieżącego roku
  • darmowe zamieszkanie na cały okres zatrudnienia
  • przeszkolenie pracownicze
  • premie za wydajną pracę
  • dofinansowanie do obiadów
  • pracę zmianową
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • pomoc przy dopełnianiu formalności

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci: „Fizyczna w sklepie dla par, Berlin – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München
email: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 2565990b45f8ad85

1 odpowiedź na “Dla par fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka w sklepie Berlin od zaraz”

  1. michalkilar na 26 sierpnia 2017 @ 22:27

    jestem zainteresowany