€ 1300-1500 € netto

Dla par fizyczna praca Niemcy w pralni z Bonn bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 czerwca 2018 05:22

Bez znajomości języka dla pracowników fizycznych do podjęcia od zaraz praca w Niemczech w pralni przemysłowej z Bonn. Zatrudnienie przy składaniu i sortowaniu prania.

HR Navigator – Twój kierunek na lepszą jakość pracy!

Pomocnik w pralni przemysłowej z samochodem

Miejsce pracy: Bonn (Niemcy)

Twoje obowiązki:
• segregacja wedle faktury materiałów,
• sortowanie i składanie prania,
• załadunek, rozładunek i obsługa urządzeń piorących,
• przygotowywanie prania do prasowania i suszenia.

Czego wymagamy:
• chęć do pracy, sumienność, rzetelność,
• wyjazdu własnym samochodem,
• dyspozycyjność,
• zdolności manualnych i dobrej sprawność fizycznej.

Zapewniamy:
• bezpłatne zakwaterowanie, którego koszty pokrywa pracodawca,
• wynagrodzenie: 1300-1500 EUR (netto) / miesięcznie,
• możliwość godzin nadliczbowych,
• opieka polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec,
• praca z drugą połówką,
• legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
• umowa o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy,
• dodatkowe ubezpieczenie na terenie Niemiec.

KRAZ: 11850.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich CV:
1. Poprzez link do formularza aplikacyjnego:

2. Lub na adres mailowy: rekrutacja@hrnavigator.com.pl (w tytule proszę wpisać nazwę stanowiska). Prosimy o dopisanie następujących klauzul:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

„Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z DZIAŁEM HR:

M: + 48 572 505 720 I M: + 48 571 322 118 I M: + 48 571 322 116

ID ogłoszenia: 4695b323af6b3d49

1 odpowiedź na “Dla par fizyczna praca Niemcy w pralni z Bonn bez znajomości języka”

  1. sandra1989 na 11 lipca 2018 @ 22:17

    Witam serdecznie mam na imię Mikołaj
    Czarnecki pisze z maila mojej narzeczonej
    Jestem zainteresowany państwa ofertą
    Mam doświadczenie w tym zakresie (pracy na pralni) jestem gotowy do pracy od zaraz
    Jeżeli jest taka możliwość to proszę
    o kontakt telefoniczny lub mailowy mój
    e-mail to:
    mikolaj1986.02@gmail.com
    Pozdrawiam serdecznie
    Z wyrazami szacunku
    Mikołaj Czarnecki

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.