€ 12,85/h brutto

Dla par fizyczna praca w Niemczech bez języka w sklepie od zaraz wykładanie towaru Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 lutego 2020 05:26

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech dla par w sklepie przy wykładaniu towarów na półki. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Berlin, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie fizycznej pracy w sklepie wielkopowierzchniowym
  • pracownik będzie zajmował się kontrolą jakości produktów na półkach, zdejmowanie lub wykładanie nowych
  • do zadań należeć będzie przygotowywanie ekspozycji, przenoszenie towarów, wystawianie promocyjnych artykułów i dbanie o porządek
  • inne zadania będą zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra kondycja fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zaangażowanie
  • pełna samodzielność
  • wysoka motywacja
  • samodyscyplina

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta Polaka
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z ubezpieczeniem
  • atrakcyjne warunki, dobre wynagrodzenie
  • możliwość podjęcia stałej współpracy dla najlepszych
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w wynajętych mieszkaniach

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref.: fiz/a4/03/20

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 3905e4d94a64e11d

11 komentarzy na “Dla par fizyczna praca w Niemczech bez języka w sklepie od zaraz wykładanie towaru Berlin”

  1. Cichowski na 21 lutego 2020 @ 19:23

    Dzień dobry . Wraz z koleżanką jesteś my zainteresowani ofertą . Proszę o kontakt na tel +31 619 172 595, lub e-mail : zybi13@wp.pl

  2. BUDZIK833 na 22 lutego 2020 @ 08:46

    Witamy serdecznie para gotowa od zaraz do podjecia pracy Agnieszka i Łukasz 794944343

  3. Witam jestem zainteresowany ofertą tej pracy czekam na odpowiedź moj numer telefonu
    518 238 453

  4. Autodestrucktione na 23 lutego 2020 @ 11:20

    Jestem. zainteresowany podjęciem zatrudnienia, posiadam doświadczenie w pracy w Germany, email: gb65801@gmail.com tel.+48 793728042

  5. Benia 1100 na 23 lutego 2020 @ 15:00

    para 696667959

  6. 5 kobiet gotowych do wyjazdu w każdej chwili sylwiazerzut@gmail.com

  7. Agnieshka32 na 27 lutego 2020 @ 13:36

    Jestem zainteresowana oferta. Mam doświadczenie . Pracowałam w handlu. Mieszkam ma terenie Berlina. Proszę o kontakt 48535482522

  8. ArturW1989 na 27 lutego 2020 @ 19:32

    31 letni mężczyzna dostępny od zaraz, mieszkaniec Szczecina. +48 784 604 063 .
    Pozdrawiam Serdecznie

  9. Sebastiang27 na 29 lutego 2020 @ 17:47

    Dzień dobry jestem zainteresowany ofertą wraz z dziewczyną moge zacząć od zaraz . Proszę o kontakt nr tel. 693745057

  10. Jestem zainteresowana razem z partnerem.Dyspozycyjnosc od zaraz.Doswiadczenie na podobnym stanowisku.Tel.kontaktowy:504043288

  11. Dzien dobry Panstwu, jestesmy gotowi podjac prace od zaraz. Prosze o kontakt , mir3k.m@interia.pl lub tel.0048577113884

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.