€ 11,25/h brutto

Dla par fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka sortowanie odzieży Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 stycznia 2018 05:01

Propozycja fizycznej pracy w Niemczech dla 3 par na stanowisku sortowacza odzieży używanej. Oferta 2018 z Düsseldorf przy sortowaniu bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 11,25 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 6

Obowiązki:

  • praca przy stole lub taśmociągu
  • pracownik będzie odpowiedzialny za samodzielne sortowanie odzieży używanej pod kątem jakościowym
  • w zależności od klasy odzieży – niektóre sztuki należy złożyć i zapakować do worków/kartonów

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolności manualne
  • ostrożność, dokładność
  • brak nałogów oraz alergii i uczuleń
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • szybkie tempo przyswajania wiedzy

Oferujemy:

  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w komfortowym hotelu robotniczym
  • umowę na okres próbny z opcją przedłużenia do końca roku 2018
  • możliwość pobierania zaliczek po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • świadczenia socjalne
  • zaliczkę możliwą do pobrania już po pierwszym tygodniu
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Sortowanie odzieży używanej, Düsseldorf” pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit@berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 4055a521be0db500

7 komentarzy na “Dla par fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka sortowanie odzieży Düsseldorf”

  1. bardzo proszę o kontakt mój numer 665114763

  2. JakubPaluszkiewicz na 9 stycznia 2018 @ 15:41

    Jestem zainteresowany państwa ofertą proszę o szczegóły na emaila paluch1902@interia.pl

  3. natalia8999 na 10 stycznia 2018 @ 10:46

    Witam
    wraz z narzeczonym jestesmy zainteresowani ofertą , prosimy o kontakt e-mail krecona899@wp.pl badz telefonicznie 661-346-177

  4. ArkadiuszO na 10 stycznia 2018 @ 16:13

    Ja i żona jesteśmy zainteresowani państwa ofertą
    proszę o więcej informacji na email:arkadiusz.ao@gmail.com

  5. mateusz2212 na 12 stycznia 2018 @ 21:57

    Witam, wraz z partnerką jesteśmy zainteresowani ofertą ale chcielibyśmy dowiedzieć się więcej przed złożeniem podania. Bardzo proszę o kontakt mailowy: mateusz.zaton96@wp.pl

  6. PracowitaMordka na 23 stycznia 2018 @ 16:07

    Jestem zainteresowany razem z narzeczona i bratem posiadamy własny transport i gotowość do pracy od zaraz proszę o kontakt pod nr 508186999 Lub pod emailem kamilmazur1@onet.eu

  7. Kacper Gwozdzik na 13 lutego 2018 @ 16:06

    Jestem zainteresowany z dziewczyna prosze o kontakt pod numerem telefonu 782185466 lub pod adresem e-mail kacpermg122@wp.pl.