€ 1100-1500/mc netto

Dla par i grup Niemcy praca bez języka na produkcji czekolady od zaraz Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2020 04:43

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla par i grup w fabryce z Magdeburga. Od zaraz ogłoszenie bez znajomości języka na produkcji czekolady 2020. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zapewnione.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Miejsce: Magdeburg

Pensja: po wszelkich potrąceniach od 1100 do 1300 euro netto a z nadgodzinami nawet do 1500 euro netto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie zadań produkcyjnych przy taśmociągu
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się pakowaniem oraz konfekcjonowaniem produktów
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • dostępność od zaraz
  • preferowane zgłoszenia od par/grup z własnym autem
  • duża zaletą będzie znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej na pełen etat
  • przejrzystą umowę z drukiem A1, kartą EKUZ oraz dodatkowym ubezpieczeniem zdrowotnych
  • zaliczki na podatek dochodowy, który jest odprowadzany w Niemczech
  • 100 euro netto premii na 100% frekwencję
  • +25% dodatku za pracę w godzinach nadliczbowych, w godzinach nocnych i 50% za niedziele
  • wsparcie koordynatora na miejscu
  • 150 euro premii świątecznej
  • opcja pracy w weekendy
  • system 3 zmianowy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt poprzez źródło.

Krótki link: http://bit.do/czekolada-magdeburg

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/265835/0

ID ogłoszenia: 5695f2fe81fea40e