€ na akord

Dla par i grup Niemcy praca sezonowa od sierpnia 2015 przy zbiorach śliwek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Freiburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 lipca 2015 04:15

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach śliwek. Zatrudnienie we Freiburgu dla Polaków bez znajomości języka od sierpnia 2015 dla par i grup.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Czas trwania umowy: sierpień do wrzesień 2015

Miejsce: Freiburg

Zarobki: na akord

Opis stanowiska:

  • Zatrudnienie odbywa się w sadzie z drzewami owocowymi jak jabłka, nektarynki oraz śliwki. Osoba zatrudniona odpowiedzialna jest za zrywanie śliwek.
  • Do zadań należeć będzie zbiór owoców które spadły.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dobre zdrowie
  • mobilność – możliwość zabrania swojego samochodu na czas trwania umowy
  • zmotywowanie
  • możliwość do podjęcia pracy w określonym terminie
  • bardzo dobre zorganizowanie

Zapewniamy:

  • pracę dla par i grup
  • pracodawca zapewnia bezpłatne miejsce zamieszkania w domkach letniskowych z bezproblemowym dostępem do pryszniców, łazienek i kuchni
  • zatrudnienie sezonowe
  • opieka polskojęzycznego brygadzisty na miejscu

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesłać z załączeniem CV na adres: ganztags-beruf@eclipso.de
z dopiskiem: 020/007/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/zbiory-sliwek-od-sierpnia-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-dla-par-i-grup/

ID ogłoszenia: 8125593229216a46

6 Odpowiedzi na “Dla par i grup Niemcy praca sezonowa od sierpnia 2015 przy zbiorach śliwek”

  1. 1101kamil1993 na 3 lipca 2015 @ 14:01

    Witam jestem zainteresowany państwa oferta mam własny samochód prosze o kontakt 886542287

  2. artur10000 na 3 lipca 2015 @ 15:44

    Witam, jestem zainteresowany ofertą. Jestem pracowity, rzetelny, a co najważniejsze – mam już doświadczenie w zbiorach owoców sezonowych. Mam 18 lat, mogę podjąć pracę od zaraz.
    Proszę o kontakt : kormoran10000@o2.pl
    Pozdrawiam

  3. Bogdan123 na 5 lipca 2015 @ 12:16

    Witam , jestem zainteresowany ofertą , mam 19 lat i jestem zmobilizowany do pracy . Proszę o kontakt 888588259

  4. Witam ,jesteśmy zainteresowani wyjazdem 4 mężczyzn po 19 lat bez nałogów ,pracowici. Proszę o kontakt email: karol398krasno@wp.pl

  5. kamil77761 na 8 lipca 2015 @ 10:10

    Witam, razem ze znajomym jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy, jesteśmy sprawni i posiadamy doświadczenie w zbiorze owoców proszę o kontakt 697324240, email:0kamil0kamil@gmail.com

  6. Katarzyna19921992 na 9 lipca 2015 @ 13:57

    Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Jesteśmy sprawni fizycznie, mamy duży zapał do pracy i szybko się uczymy. Chłopak ma doświadczenie w pracy za granicą przy zbiorach. Wysłaliśmy swoje CV na podany adres e-mail. Prosimy o kontakt pod nr tel. 693 399 266.