€ do uzgodnienia

Dla par i grup praca w Niemczech 2020 bez języka pakowacz słodyczy od zaraz Brandenburgia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2020 04:31

Aktualnie szukamy osób bez znajomości języka do pakowania słodyczy. Od zaraz oferta pracy w Niemczech 2020 dla par i grup bez znajomości języka na stanowisku pakowacza-pomocnika produkcji.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz, start od maja lub czerwca 2020

Umowa: do marca 2021

Lokalizacja: Niemcy, Brandenburgia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • nieskomplikowana praca produkcyjna polegająca na pakowaniu słodyczy
  • pracownik będzie zajmował się przeprowadzaniem kontroli jakości czekoladek
  • inne zadania zlecane przez koordynatora

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • gotowość do przyjechania własnym autem – obowiązkowe

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na pełny etat
  • dodatki za pracę zmianową
  • opcja wypracowywania nadgodzin w weekendy
  • wysokie zarobki oraz atrakcyjne premie i dodatki do pensji podstawowej
  • możliwość uzyskania zwrotu podatku w wysokości nawet 1000-1150 euro
  • opieka koordynatora Polaka na miejscu
  • opcja zatrudnienia również dla par
  • zakwaterowanie w pełni wyposażone + dostęp do internetu, pary/grupy mają zapewnione lokum razem

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są przesłanie zgłoszenia poprzez poniższą stronę:

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/305238/0

ID ogłoszenia: 1215ea03054acf9d

7 komentarzy na “Dla par i grup praca w Niemczech 2020 bez języka pakowacz słodyczy od zaraz Brandenburgia”

  1. TadeuszSliz na 28 kwietnia 2020 @ 14:37

    Dzień dobry.
    jest nas dwóch, obecnie mieszkamy w Szczecinie. Gotowi do podjecia pracy od Maj 2020. J.niemiecki komunikatywny. Prawo jazdy czynne Kat”B”. Mobilni na dojazd. Proszę o kontakt w sprawie pracy pod nr tel: +48691147238, +48734723894. Z wyrazami szacunku. Sliz, Nowak

  2. TadeuszSliz na 28 kwietnia 2020 @ 14:42

    jest nas dwóch, obecnie mieszkamy w Szczecinie. Gotowi do podjecia pracy od Maj 2020. J.niemiecki komunikatywny. Prawo jazdy czynne Kat”B”. Mobilni na dojazd. Proszę o kontakt w sprawie pracy pod nr tel: +48691147238, +48734723894. Z wyrazami szacunku. Sliz, Nowak. lub na emaila: jacenty50@wp.pl

  3. Jestem poważnie zainteresowana ofertą pracy. Dyspozycyjność od zaraz.

  4. rembirembowska na 1 maja 2020 @ 20:06

    Witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy od maja. Dyspozycyjność od zaraz

  5. Weronika1998. na 3 maja 2020 @ 21:11

    Witam, proszę o dokładny adres pracy
    Pozdrawiam

  6. Domka123 na 5 maja 2020 @ 13:51

    Witam. Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani. Dyspozycyjni od zaraz.

  7. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy.adres email -mk.3@o2.pl.pozdrawiam