€ 1100-1500 netto +mieszkanie

Dla par i grup praca w Niemczech produkcji czekolady bez języka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2019 04:37

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji czekolady. Zatrudnienie 2019 dla par i grup bez znajomości języka w fabryce z Berlina. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: około 1100 do 1300 euro netto miesięcznie, z nadgodzinami możliwość zarobienia około 1500 euro do ręki

Obowiązki:

  • praca produkcyjna przy taśmie
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za pakowanie oraz konfekcjonowanie produktów
  • inne zadania o charakterze pomocniczym

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • przykładanie się do obowiązków
  • wysoka precyzja pracy
  • atutem będą zgłoszenia od par i grup z własnym transportem
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej na czas określony
  • przejrzyste warunki zatrudnienia – druk A1, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, karta EKUZ
  • zakwaterowanie w pełni umeblowane, położone w odległości od 3 do 15 km od miejsca pracy
  • system trójzmianowy
  • premia na święta w wysokości 150 euro, za frekwencję 100 euro netto
  • opcja pracy w weekendy
  • dobre zarobki
  • płatne dni świąteczne
  • dodatek +25% za pracę w godzinach nocnych i +50% za pracę w niedzielę

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem źródła.

źródło: www.mg-solutions.pl/pracownik-produkcji-pprod-n

ID ogłoszenia: 4645d66ee5a0ff31

13 komentarzy na “Dla par i grup praca w Niemczech produkcji czekolady bez języka od zaraz Berlin”

  1. citroen1234 na 29 sierpnia 2019 @ 10:42

    para z autem gotowa do pracy…tel.+48536234671

  2. Jestem zainteresowana…proszę o kontakt

  3. Martinek1990 na 29 sierpnia 2019 @ 18:27

    Witam jestem w raz z partnerką zainteresowany pracą 516434039.

  4. Jestem zainteresowana, proszę o kontakt telefoniczny 792 227 142

  5. kwlodkowski na 30 sierpnia 2019 @ 13:25

    Witam czy Państwa ogłoszenie o prace w fabryce jest nadal aktualne proszę o kontakt 795-619-114.

  6. wrobelmichal na 2 września 2019 @ 13:11

    Proszę o kontakt 691237252

  7. Para z własnym autem zainteresowana. Proszę o kontakt: 531892117

  8. Adamimariola na 5 września 2019 @ 05:21

    Witam Para z autem jesteśmy zainteresowani podjęcia pracy od zaraz proszę o kontakt tel 669075838

  9. Witam, razem z koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą. Posiadamy własny samochód i pracę możemy podjąć od zaraz. Proszę o kontakt 500851444 lub olarypel.1b@o2.pl

  10. praca-niemcy-bartek na 16 września 2019 @ 11:56

    Witam, wraz z bratem jesteśmy zainteresowani pracą jeżeli ogłoszenie jest nadal aktualne prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 663 186 246

  11. Czekolada123 na 19 września 2019 @ 13:55

    Gotowa na wyjazd własny środek transportu.Dwie osoby maria.kowalax@gmail.com 508316219

  12. Witam, wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani. Bardzo proszę o kontakt, 503510208.

  13. Martinek1990 na 27 września 2019 @ 10:27

    Witam jestem zainteresowana sylwia.parnicka@vp.pl tel:515434357