€ 9,10 euro brutto/h

Dla par i kobiet dam pracę w Niemczech od zaraz pakowanie mięsa Haren

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Haren
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 maja 2016 04:04

Oferujemy zatrudnienie w przetwórni mięsnej z Haren dla kobiet oraz par na produkcji przy rozkładaniu i pakowaniu drobiu. Praca w Niemczech od zaraz na pół roku.

Stanowisko: pakowacz mięsa drobiowego

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Haren, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,10 euro brutto na godzinę

Czas trwania umowy: pół roku

Obowiązki:

  • praca w przetwórni mięsnej przy rozkładaniu, odpowiednim przetwarzaniu oraz pakowaniu mięsa – głównie drobiu
  • zadania będą wykonywane przy taśmie produkcyjnej

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat.B
  • możliwość pracy zmianowej
  • niewymagane jest doświadczenie
  • możliwość zatrudnienia w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • na miejscu zapewniona jest pomoc polskiego koordynatora
  • bardzo dobre warunki zamieszkania, cena wynajmu za miesiąc to 250 euro
  • zarobki w wysokości 9,10 euro na godzinę brutto
  • umowę o pracę zgodną z niemieckim prawem pracy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • ef@cp-personal.com

źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/praca-w-niemczech-przy-pakowaniu-miesa-dla-par-i-kobiet-od-zaraz-w-haren/

ID ogłoszenia: 570573d206171d7b