€ 8,50 euro brutto/h

Dla par Niemcy praca bez języka przy pakowaniu perfum od zaraz Frankfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 lipca 2015 02:03

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz bez znajomości języka i doświadczenia. Oferta z Frankfurtu nad Menem przy pakowaniu i przepakowaniu perfum.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto/h

Termin: od zaraz

Oferta skierowana wyłącznie do par!

Opis stanowiska pracy:

  • Praca wymaga dużej zręczności. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zmienia opakowania. Proces ten wymaga zerwania folii i wyjęcia perfum z nieaktualnych opakowań a następnie włożenie ich do nowych opakowań kartonowych.

Oczekiwania:

  • szybkość, dynamiczność, energiczność
  • odpowiedzialność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Uwaga! Przełożony po skończonej zmianie kontroluje pracowników czy niczego nie wynoszą z zakładu pracy. Sporadycznie kontrola dotyczy również szafek pracowniczych.

Zapewniamy:

  • przyjazną atmosferę
  • bardzo dobre warunki pracy
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • możliwość podjęcia długoterminowej pracy
  • wspólne zamieszkanie dla par w dobrej cenie, miesięcznie opłaty za wynajem wynoszą 340 euro
  • pracę wyłącznie dla par do podjęcia od zaraz
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • bogaty pakiet socjalny

Jak aplikować?

Zgłoszenie na poniższy email w tytule koniecznie proszę napisać „Pakowanie perfum, Frankfurt nad Menem”

Nasz email:
polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, iż aplikacje bez wyraźnej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

ID ogłoszenia: 529559faa71b616c

11 Odpowiedzi na “Dla par Niemcy praca bez języka przy pakowaniu perfum od zaraz Frankfurt”

  1. Witam, jesteśmy parą, dojrzali, odpowiedzialni, zdecydowani na pracę od zaraz, spełniamy wszystkie warunki.

    Pozdrawiamy

    Edyta tel. +48 505 034 861
    Rafał tel. +48 505 203 785

  2. Witamy serdecznie, oboje z partnerką jesteśmy zdeterminowani i zdecydowani podjąć w/w pracę. Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz – NIC NAS TU NIE TRZYMA. Z przyjemnością podejmiemy współpracę długofalową. Proszę o kontakt pod numerem +48 505 852 946 lub mailem group@op.pl.
    Z poważaniem Robert i Ilona.

  3. mariola i tomasz na 13 lipca 2015 @ 13:06

    Witamy,
    Jesteśmy parą i jesteśmy zainteresowani pracą przy pakowaniu perfum.
    Jesteśmy młodzi wiec mamy dużo energii do pracy, jesteśmy uczciwi, solidni i przykładamy się do powierzonych nam obowiązków. Jesteśmy gotowi wyjechać od zaraz.
    Prosimy o kontakt: nr tel: 500009192, email: czepiel93@gmail.com

  4. msmaciek na 13 lipca 2015 @ 17:21

    Witam. Wraz z moją dziewczyną Agatą, chcemy podjąć pracę. Jesteśmy na miejscu i mamy zapewnione zakwaterowanie. Posiadamy zaświadczenia o niekaralności.
    Proszę o kontakt na meila : msmaciek3@gmai.com lub pod numer 500 411 631
    Z poważaniem Agata i Maciej

  5. Paulina Piotr na 13 lipca 2015 @ 21:44

    Witam . Razem z chłopakiem jesteśmy bardzo zainteresowani współpracą z Państwem. Mamy doświadczenie w pracy przy zbiorach więc żadna ciężka praca nie jest nam obca. Oboje jesteśmy energiczni i mamy duży zapał do pracy.
    Z poważaniem
    Paulina i Piotr
    Prosimy o kontakt na e-mail: paulina.olek@onet.pl lub też pod numer tel: 781 045 078

  6. Dzien dobry, wraz z moją dziewczyną jestesmy zainteresowani wyjazdem do Frankfurtu. Jestesmy odwazni, pracowici i gotowi do wyjazdu od zaraz. Znamy język angielski w stopniu dobrym oraz niemiecki w stopniu podstawowym. Prosimy o kontakt:
    email: mdomka91@gmail.com tel: 512439740
    Z poważaniem Marta i Marcin

  7. Witam. Wraz z moim chłopakiem Pawłem, pragniemy podjąć pracę. Jesteśmy zdeterminowani i pragniemy podjąć pracę od zaraz. Proszę o kontakt. Paulina

  8. Dzień Dobry,
    wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane pracą pakowania perfum,Frankfurt.
    Jesteśmy energiczne,odpowiedzialne i zmotywowane do pracy. Bezkonfliktowe i otwarte na nowe wyzwania.
    Kontakt +48 730 237 067 lub +49 152 135 299 11.

  9. Lukash30 na 20 lipca 2015 @ 16:59

    Witam Ponownie jesteśmy zainteresowani pracą w/w stanowisku od zaraz – mailem przesyłamy CV.

    Pozdrawiamy
    Łukasz
    Karolina

    +48 731 018 326
    hellboypl@interia.eu

  10. Monika92 na 20 lipca 2015 @ 21:03

    Witam, jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Możemy podjąć pracę od zaraz.
    Jesteśmy sprawni fizycznie, solidni, energiczni. Posiadamy doświadczenie w pracy na produkcji.
    Prosimy o odpowiedź.
    Pozdrawiamy serdecznie
    monika.glowacka.92r@gmail.com
    tel. +31 687613871

  11. Marcin Iwonka na 3 sierpnia 2015 @ 21:16

    Witamy. Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą Pracy. Możemy podjąć prace od zaraz. Jesteśmy solidni, energiczni i sprawni. Zwracamy się z prośbą o kontakt telefoniczny 0048792574908 lub 004915144902214 oraz na maila m.m.m.z@onet.pl Za odpowiedz z góry dziękujemy.
    Marcin i Iwona