€ 2200-2700/mc

Dla par od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji detergentów Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2019 04:47

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji detergentów. Zatrudnienie w fabryce z Bremen dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Pensja: 2200 do 2700 euro brutto miesięcznie – stawka uzgadniana z każdym pracownikiem indywidualnie

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • pierwsze dni pracy będą szkoleniem wprowadzającym w BHP, obsługę podstawowych maszyn
  • konkretne zadania będą przydzielane zgodnie z osobistymi dyspozycjami – pakowanie, obsługa maszyn, dbanie o jakość oraz przeprowadzanie kontroli jakości itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • dostępność do pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie
  • solidność
  • elastyczność godzinowa

Zapewniamy:

  • praca na podstawie niemieckiej umowy
  • zatrudnienie również dla grup i par
  • na miejscu możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania zapewnionego przez pracodawcę za 300 euro miesięcznie za pokój w mieszkaniu 2 pokojowym z dostępem do wspólnej łazienki oraz kuchni
  • wsparcie przy relokacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2019

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-bez-jezyka-dla-par-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-bremen-2019/

ID ogłoszenia: 1155d66c3098937a

11 komentarzy na “Dla par od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji detergentów Bremen”

  1. Witam jesteśmy zainteresowani ofertą pracy ma produkcji detergentów.Jestesmy zdyscyplinowani,punktualni.szybko uczymy się nowych rzeczy.Wyjazd w 2 osoby posiadamy własny samochód

  2. Witam wraz z mężem i synem jesteśmy zainteresowani pracą proszę o kontakt 726173197

  3. PrzemekPtak na 30 sierpnia 2019 @ 10:20

    Witam jesteśmy zainteresowani ofertom pracy przy produkcji detergentów jesteśmy parom i mamy dziecko w wieku 7 lat.Mamy motywację do podejmowania nowych wyzwań.Prosz o kontakt nr. tel.661470402

  4. Para chętna do pracy . Proszę o kontakt mailowy elka21.75-75@o2.pl

  5. angela2000 na 31 sierpnia 2019 @ 08:09

    Witam wraz z mężem jesteśmy zainteresowanie praca. Proszę o kontakt

  6. martazab90 na 1 września 2019 @ 14:05

    Jesteśmy z partnerem chętni do pracy prosimy o kontakt mail martazab90@wp.pl

  7. Dzień dobry, razem z z kolegą jestem zainteresowany pracą, jesteśmy mobilni, proszę o kontakt xstep@vp.pl

  8. kazik112211 na 7 września 2019 @ 10:38

    Czy ta oferta dotyczy tylko par?

  9. jestwsmy zainteresowani .is warte kontakte.frandz58@gmail.com tel /015175448853

  10. Witam. Jestem zainteresowany. Prosze o kontakt piotr5554888@wp.pl

  11. Witam. Pracą zainteresowane są dwie osoby od zaraz z własnym samochodem. Tel 577319418. Email ksianow@gmail.com

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.