€ 10,45 €/h brutto

Dla par Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz pakowanie kosmetyków w Muggensturm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Muggensturm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2021 01:29

Również dla par w rejonie propozycja pracy w Niemczech dla pakowaczy. Zatrudnienie bez znajomości języka od zaraz przy pakowaniu kosmetyków i farmaceutyków. Zakwaterowanie będzie zorganizowane dla pracowników.

Pakowacz (K/M) Praca również dla par
Zakres obowiązków

pakowanie produktów z branży kosmetycznej oraz farmaceutycznej

Oczekujemy

gotowości do pracy zmianowej – 2 zmiany (6.00-14.30,14.30-23.00),
prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu,
mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

możliwość wyjazdu w parze,
polską umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
zapewniemy zakwaterowanie,
gwarantowane 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w nadgodzinach,
wynagrodzenie – 10,45€ b/h + dodatki zmianowe,
mozliwość zaliczek,
wsparcie polskojęzycznych dysponentów,
zwrot kosztów za test na COVID!

Aplikacja

Prze formularz na stronie – http://bit.do/pakowanie-2021

źródło: https://carpediempersonal.eu/oferty-pracy/pakowacz-k-m-praca-rowniez-dla-par

ID ogłoszenia: 997606b82c0d6e78