€ 13,50/h brutto

Dla par Niemcy praca bez znajomości języka pakowanie keczupów od zaraz Drezno 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2022 02:53

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Drezna dla par przy pakowaniu keczupów i sosów pomidorowych. Pracodawca zapewnia odpłatne zamieszkanie niedaleko zakładu pracy.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • manualna, lekka i powtarzalna praca w fabryce spożywczej przy pakowaniu keczupów
  • pracownik będzie zajmował się przeprowadzaniem kontroli jakości, obsługą maszyn itp.

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • przykładanie się do zadań
  • przestrzeganie zasad BHP – w tym np.: noszenie maseczek, dezynfekowanie rąk

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy o pracę
  • pierwszą umowę na okres próbny, z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • zamieszkanie zapewnione w cenie 400 euro miesięcznie (cena od pary)
  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • ubezpieczenie

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o kontakt mailowy, zgłoszenie należy przesłać na adres:

  • work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-keczupow-niemcy-praca-od-zaraz-drezno/

ID ogłoszenia: 86961e6b7b7d2f5f

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.