€ 11/h brutto

Dla par Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu sałatek od zaraz Kaltenkirchen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kaltenkirchen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 lipca 2022 01:07

Oferta pracy w Niemczech dla par także bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce spożywczej z Kaltenkirchen od zaraz przy pakowaniu sałatek. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu w komfortowych warunkach.

Stanowisko: pakowacz sałatek

Zarobki: 11 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Kaltenkirchen, Niemcy

Zakres zadań:

  • praca przy kontroli jakości oraz pakowaniu sałatek
  • inne zadania produkcyjne zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • posiadanie doświadczenia jako pracownik produkcji będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne dodatki w postaci bezpłatnego mieszkania służbowego, świadczeń socjalnych oraz prywatnej opieki medycznej
  • solidne wynagrodzenie
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • płatne dni świąteczne wolne od pracy
  • premie półroczne
  • wsparcie w dopełnianiu spraw formalnych, np.: przy składaniu dokumentów o zasiłek na dzieci
  • możliwość pobierania zaliczek
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • opcja podjęcia długotrwałego zatrudnienia

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • + 48 77 446 24 00
  • + 48 32 712 39 90

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-do-pakowania-salatek-niemcy,oferta,9222322

ID ogłoszenia: 98762dd2fb5ca11d