€ 11,25/h brutto + zakwaterowanie

Dla par Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu zegarków od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2019 00:17

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu zegarków oraz drobnej biżuterii. Oferta z Kolonii dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz zegarków

Rozpoczęcie: od lutego 2019

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Stawka godzinowa: 11,25 euro brutto

Opis stanowiska pracy:

  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów
  • manualne pakowanie zegarków oraz biżuterii
  • pracownik będzie odpowiedzialny za dołożenie do każdego produktu karty gwarancyjnej i certyfikatu autentyczności

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dobra sprawność fizyczna
  • chęć rozwoju
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • rzetelność, odpowiedzialność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie zapewnione w wynajętym mieszkaniu
  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • umowę na czas nieokreślony
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz darmowe przejazdy do pracy

Aplikacja:
Wiadomość z tytułem: “pz/k/02/19” należy przesłać na adres:

  • arbeitbeiuns2019@fastmail.de

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-pakowanie-zegarkow-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 7825c51f5dcb8864

23 komentarze na “Dla par Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu zegarków od zaraz Köln”

  1. kasienka2211 na 31 stycznia 2019 @ 08:59

    Witam. Wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani pracą prosimy o kontakt 605971131. Pozdrawiam

  2. kajaagnieszka60@gmail.com na 31 stycznia 2019 @ 10:25

    Proszę o odpowiedź na mojego maila

  3. Klaudia Zembrzuska na 31 stycznia 2019 @ 11:45

    Witam , jestem zainteresowna praca wraz z moim partnerem , prosze o kontakt +48572865416 , ja znam język niemiecki w stopniu dobrym . Pozdrawiam

  4. Witam. Jestem zainteresowany wraz z partnerką . Dojazd własnym samochodem, proszę o kontakt 538434845

  5. Witam .Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy ,jako para .Dyspozycyjni jesteśmy od zaraz ,posiadamy auto..Prosimy o kontakt 607 931 166 .Pozdrawiam

  6. Kasiula1111 na 31 stycznia 2019 @ 17:00

    Proszę o kontakt na email czekoladka0980701@gmail.com

  7. Monika Laskarzewska na 31 stycznia 2019 @ 17:13

    Witam proszę o kontakt 513481095

  8. Prosze o kontakt +486633344575

  9. Witam
    Jestem zainteresowana 4 osoby kobiety pracą przy pakowaniu zegarków .
    ,,pz/K/02/2019,,

    Pozdrawiam – Leśniewska Ewa

  10. Lukasz 19 9 1 na 31 stycznia 2019 @ 21:56

    Proszę o kontakt droga mailowa stadniklukasz21@gmail.com

  11. Witam, jestem zainteresowany pracą, proszę o kontakt : dawidlenc65@gmail.com

  12. Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani. Proszę o kontakt: stefaniak321@gmail.com lub + 48 519 474 037. Pozdrawiam

  13. zaneta1993 na 1 lutego 2019 @ 09:17

    Trzy osoby są zainteresowe ofertą , proszę o
    kontakt na numer :
    +48 882 569 278
    +31 653 564 259
    +31 623 333 870
    Jesteśmy gotowi podjąć prace od zaraz .

  14. Operator0203 na 3 lutego 2019 @ 05:51

    Jestem zainteresowany wraz z dziewczyna

  15. Benia 1100 na 3 lutego 2019 @ 10:29

    jestem zaiteresowana 696667959

  16. Witam jest nas dwoje młodych chłopaków posiadamy auto i prawo jazdy w pokoju możemy być razem wysłaliśmy kilka razy meila ale bezskutecznie podaje nr i proszę o kontakt 781587319

  17. claudia_5104 na 3 lutego 2019 @ 18:21

    Witam. Para jest zainteresowana oferta. Pracę podejmie od zaraz. Proszę o kontakt :+48570893854

  18. Audi123456789 na 5 lutego 2019 @ 16:03

    Proszę o kontakt 673183728

  19. Dwójka młodych z zapałem do pracy zainteresowana. Proszę o kontakt: 507696308

  20. GOSIA1982 na 8 lutego 2019 @ 18:51

    Witam cztery osoby są zainteresowane ofertą pracy.Jestesmy dostępni od zaraz i pilnie szukamy pracy i bardzo prosimy o kontakt nr tel.+48886390306 Pozdrawiam

  21. Marcin8896 na 11 lutego 2019 @ 23:07

    chętnie skorzystamy z oferty dyspozycyjność od zaraz. 697169641

  22. MateuszB17 na 14 lutego 2019 @ 11:21

    Witam. Jestem zainteresowany oferta pracy. Mój nr tel 537170018