€ 12,84/h + zakwaterowanie

Dla par Niemcy praca fizyczna 2018 bez znajomości języka w sklepie od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 października 2018 06:03

Aktualnie oferujemy fizyczną pracę w Niemczech dla par przy wykładaniu towarów w sklepie. Zatrudnienie 2018 od zaraz w Kolonii bez znajomości języka niemieckiego. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Termin: od zaraz

Wakat: 10

Miasto: Kolonia, Niemcy

Stawka godzinowa: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca polegać będzie na porządkowaniu półek sklepowych, wykładaniu nowych towarów, kontrolowaniu daty do spożycia na opakowaniach produktów, zmianie/aktualizowaniu cen, wystawaniu promocji itp.

Wymagania:

  • wytrzymałość, pracowitość, zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra kondycja
  • brak problemów ze zdrowiem
  • prawo jazdy kat.B oraz własny samochód na wyjazd będą dodatkowym atutem
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pełny etat
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • zakwaterowanie w pensjonacie zorganizowane za darmo
  • umowę na czas określony, podpisaną do 22 grudnia 2018
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • wsparcie przy formalnościach

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. fiz/a4/10/18

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 4285bb540739d7d8

1 odpowiedź na “Dla par Niemcy praca fizyczna 2018 bez znajomości języka w sklepie od zaraz Köln”

  1. Witam, jestem zainteresowana pracą u Państwa wraz ze znajomymi prosiłabym o kontakt na e-mail magdalenamainczyk1@onet.pl lub mainczykmagdalena82@gmail.com
    Pozdrawiam