€ 10,50 brutto/h + zakwaterowanie

Niemcy praca fizyczna 2018 dla par od zaraz w sklepie bez znajomości języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 maja 2018 05:35
  • Wygasa: 2 dni, 8 godzin

Oferta fizycznej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy wykładaniu towarów w sklepie z Düsseldorf. Ogłoszenie tymczasowe dla par bez znajomości języka 2018 z zakwaterowaniem darmowym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Rozpoczęcie: od zaraz

Umowa: do końca września 2018

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 10,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 8

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wsparcie firmy w okresie urlopowym
  • jest to tymczasowa praca fizyczna przy wykładaniu towarów w marketach

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • prawo jazdy kat,B i auto – wystarczy u jednej osoby na parę!
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • sumienność
  • dostępność do podjęcia zatrudnienia tymczasowego
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • liczne premie do wynagrodzenia podstawowego
  • darmowe zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę w hotelu robotniczym, w pokojach 2-osobowych (pary mają zagwarantowane wspólne pokoje
  • zatrudnienie planowane jest na koniec maja lub pierwszą połowę czerwca
  • prace na okres 3 miesięcznej umowy próbnej
  • dla najlepszych pracowników istnieje szansa stałego zatrudnienia
  • umowa obowiązuje do końca września 2018

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Niemcy praca fizyczna w sklepie, Düsseldorf 05/18

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 7475af8704bad396

1 odpowiedź na “Niemcy praca fizyczna 2018 dla par od zaraz w sklepie bez znajomości języka Düsseldorf”

  1. zygmunttatianka na 19 maja 2018 @ 15:21

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowany Państwa ofertą wraz z żoną. Posiadam swój transport oraz prawa jazdy kat B. Tel; 782027189