€ 1270-1470 netto/mc

Dla par Niemcy praca od zaraz bez języka na produkcji napojów fabryka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 maja 2022 01:10

Oferujemy zatrudnienie w fabryce ze Stuttgartu na produkcji napojów. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2022 dla par również bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca oferuje na miejscu w pełni wyposażone i komfortowe zamieszkanie.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: 11,05 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa, powtarzalna praca przy taśmie produkcyjnej w fabryce napojów
  • obowiązkiem pracownika będzie ustawianie, pakowanie, konfekcjonowanie, przeprowadzanie kontroli jakości oraz wypełnianie innych zadań produkcyjnych

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • wysoka precyzja pracy
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • preferowane zgłoszenia od par mobilnych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • 40-50 godzin pracy tygodniowo
  • legalne warunki zatrudnienia z drukiem A1, kartą EKUZ, dodatkowym ubezpieczenie i odprowadzaniem podatku
  • atrakcyjną stawkę
  • zamieszkanie w pełni wyposażone
  • system zmianowy
  • opcja pracy w weekendy
  • za pracę w godzinach nadliczbowych i na noce +25%, w niedzielę +50%, dni świąteczne +100%
  • premie świąteczne i na wakacje

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia poprzez źródło.

Krótki link: https://bit.ly/napoje-stuttgart

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/269105/0

ID ogłoszenia: 8636280f7bb47c85

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.