€ 10,84/h brutto + zakwaterowanie

Dla par Niemcy praca od zaraz na produkcji batonów bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 lipca 2018 05:11

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji batonów czekoladowych. Zatrudnienie dla par w fabryce z Hamburga. Zakwaterowanie za darmo zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Pensja: 10,84 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Opis stanowiska pracy:

  • wspieranie zadań o charakterze pomocniczym na produkcji batonów czekoladowych
  • zadania będą polegać między innymi np: obsłudze maszyn produkcyjnych, przeprowadzaniem kontroli jakości, pakowaniem odmierzaniem składników itp.

Oczekiwania:

  • sprawne tempo we wdrażaniu się w obowiązki
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaangażowanie
  • zdyscyplinowanie
  • posiadanie aktualnych badań ze stacji sanitarno-epidemiologicznej
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zorganizowane za darmo na miejscu – pracownik ma zapewnione miejsce w pełni wyposażonym mieszkaniu, pokoje są 2 osobowe, dostęp do kuchni i łazienki wspólny
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • przeszkolenie pracownicze
  • legalną, niemiecką umowę o pracę i pomoc przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: produkcja batonów czekoladowych, Hamburg 07/18

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 2675b392cb8d0cbd

11 komentarzy na “Dla par Niemcy praca od zaraz na produkcji batonów bez znajomości języka Hamburg”

  1. agatadziewczyna na 2 lipca 2018 @ 20:27

    Wraz z siostrą jesteśmy studentkami i jesteśmy zainteresowane ofertą pracy. Nr telefonu: +48 733 534 908

  2. 1234Kinga na 2 lipca 2018 @ 21:22

    Witam jestem zainteresowana poszukuję pracy dla dwóch osób. proszę o kontakt 534961107

  3. Filip1125 na 4 lipca 2018 @ 21:42

    Witam jestem zainteresowani praca dla dwóch młodych osób bardzo prosimy o kontakt telefoniczny 663178467

  4. przemekhc na 5 lipca 2018 @ 12:18

    Witam, 3 osoby zainteresowane oferta. Mamy duze doswiadczenie przy produkcji. Prosze o kontakt +48794232428

  5. Dzień dobry jestem zainteresowana wasza oferta pracy proszę o kontakt 881299277

  6. Andrzej193 na 8 lipca 2018 @ 10:50

    Jesteśmy zainteresowani wraz żoną pracą .Posiadamy mieszkanie w Hamburgu jesteśmy dyspozycyjni .
    Prosimy o kontakt +4915153200941

  7. marrcia111 na 12 lipca 2018 @ 15:44

    witam, jestem zainteresowana ofertą pracy.
    proszę o kontakt 664886190

  8. Witam, jestem zainteresowany pracą dla dwóch osób. Urodziłem się i mieszkałem przez 20 lat w Austrii więc jestem Native Speakerem. Proszę o kontakt pod nr 720 787 933
    Pozdrawiam,
    Philip Kosobucki

  9. Misia.roza13 na 18 lipca 2018 @ 21:00

    Wraz z koleżanką poszukujemy właśnie takiej pracy. Proszę o kontakt na numer 724937290

  10. monika611 na 26 lipca 2018 @ 19:34

    Jestem zainteresowana pracą, aktualnie mieszkam w Hamburgu. Proszę o kontakt, numer tel. (48)796162938.

  11. Sokoll22 na 26 lipca 2018 @ 20:46

    jestem zainteresowane proszę o kontakt +48508206192 lub email michalsokol22@gmail.com