€ 8,50 brutto

Dla par Niemcy praca pakowanie sprzętu IT od zaraz bez języka Hamburg 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 stycznia 2015 03:04

Hurtownia elektroniki z Hamburga pilnie poszukuje 2 pary do pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu zamówień do wysyłki od zaraz. Na miejscu zagwarantowane płatne zakwaterowanie, oferta tymczasowe na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pakowacz – pracownik magazynu
Miejsce pracy: Hamburg
Zarobki: 8,50 euro brutto/h (po potrąceniu kosztów zakwaterowanie 8,10 euro/h)
Liczba wakatów: 4 (2 pary na zmianę nocną i wieczorną)
Start zatrudnienia: od zaraz

Zadania:
Prosta praca polegająca na kompletowaniu sprzętu komputerowo na magazynie zgodnie z listą zamówienia i przygotowanie do wysyłki – pakowanie w kartony lub układanie na paletach przy większej ilości. Ponadto zadaniem pracownika jest odpowiednie etykietowanie przesyłek oraz wprowadzania zapakowanych zamówień do systemu informatycznego.

Wymagania:
– aktualne zaświadczenie o niekaralności (wymóg konieczny)
– gotowość do pracy pod nadzorem kamer oraz zgoda na osobiste przeszukanie po zakończonej pracy
– mile widziane osoby mówiące komunikatywnie w języku niemieckim, przynajmniej jedna osoba na parę
– chęć do pracy na zmiany nocne lub wieczorne
– szybkość, sprawność fizyczna, dokładność, skrupulatność

Oferujemy:
– zatrudnienie w nowoczesnej firmie logistycznej
– zakwaterowanie w komfortowych i wyposażonych mieszkaniach
– atrakcyjne zarobki oraz dodatki za zmianę nocną
– wsparcie przy formalnościach na miejscu
– dla najlepszych pracowników możliwość stałej umowy

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: DG/008/15

Pary prosimy o wysyłanie aplikacji wspólnej (2 CV).

Dringend Europa – Arbeitsagentur

Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 76154a9c57d80ac2

12 komentarzy na “Dla par Niemcy praca pakowanie sprzętu IT od zaraz bez języka Hamburg 2015”

  1. jakubowskigrzegorz na 7 stycznia 2015 @ 17:22

    Wraz z narzeczoną jestesmy zainteresowani pracą kont. +48 570 808 362

  2. jestem zainteresowany w raz ze szwagrem
    arekp88@interia.pl

  3. agnieszkow na 9 stycznia 2015 @ 14:48

    witam, wraz z partnerem jestem zainteresowana Waszą ofertą, mozemy wyjechac zaraz , prosze o kontak 512243431

  4. Witam,
    wraz z chłopakiem chętnie podejmiemy pracę. Kontakt +48794918466
    Pozdrawiam serdecznie

  5. mateuszremer na 9 stycznia 2015 @ 19:25

    Witam. Jestem zainteresowany tą pracą wraz z kolegą. Proszę o kontakt pod adresem mateusz_resmer@o2.pl

    Z Poważaniem
    Mateusz Resmer

  6. Patryk9123 na 10 stycznia 2015 @ 23:53

    mlodzi ludzie narzeczeni szuka pracy prosze o kontakt Patryk9122pj@interia.pl

  7. MarcinRz1203 na 11 stycznia 2015 @ 07:00

    Witam jestem zainteresowany pracą z 2 kolegami nasz wiek to od 20 do 22 podjęcie pracy od zaraz prosze o kont na emaila MarcinRz@wp.pl pozdrawiam

  8. Witam wraz z kolegą zalezy nam bardzo na pracy jestesmy uczciwi, sumienni, pracowici , dyspozycyjni od zaraz . nr tel 531 750 119 / 722 334 960

  9. Witam. Wraz z narzeczoną jestem również zainteresowany, posiadam doswiadczenie przy produkcji. Proszę o kontakt 605 359 657

  10. xMateusz1992 na 13 stycznia 2015 @ 12:18

    Witam. Wraz z kolegą jestem zainteresowany ofertą. Możliwość jak najszybszego wyjazdu. Proszę o kontakt 516 654 756

  11. malgorzata25 na 22 stycznia 2015 @ 11:25

    witam jestem zainteresowana oferta pracy od zaraz 787229433

  12. Witam, jestem bardzo zainteresowana ofertą. mam 23 lata i jestem kobietą:) Jestem juz na miejscu, wszystko co trzeba do umowy to mam. Proszę o kontakt. 00491627077299. Pozdrawiam