€ 1900/mc brutto

Dla par od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie słodyczy Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 listopada 2019 04:57

Propozycja zatrudnienia na magazynie w hurtowni słodyczy z Berlina. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka przy zbieraniu i pakowaniu zamówień do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1900 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 8 osób lub 4 pary

Opis stanowiska pracy:

  • kompletowanie zamówień
  • przygotowywanie towarów do wysyłki
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym
  • pakowanie
  • rozładunek dostaw i rozkładanie towarów na półkach
  • pilnowanie porządku
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • motywacja
  • chęć do rozwoju
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dostęp do świadczeń
  • odprowadzanie składek oraz należnego podatku
  • opcja skorzystania z zakwaterowania w cenie 300 euro od pary lub 200 euro od osoby
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc w dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: magazyn-ze-słodyczami/11/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-na-magazynie-slodyczy-berlin/

ID ogłoszenia: 8995dd596ab357ca

1 odpowiedź na “Dla par od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie słodyczy Berlin”

  1. wysek1332 na 7 grudnia 2019 @ 20:41

    Proszę o kontakt
    wysek1332@tlen.pl
    Para zainteresowana