€ 13/h brutto

Dla par od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu pralinek Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 listopada 2020 03:14

Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Lipska przy pakowaniu pralinek czekoladowych. Pracodawca oferuje komfortowe zakwaterowanie odpłatne na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz pralinek

Miasto: Lipsk, Niemcy

Pensja: 13 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od listopada 2020

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Obowiązki:

  • łatwa praca manualna, polegająca na przeprowadzaniu wizualnej kontroli jakości oraz ręcznym pakowaniu pralinek czekoladowych do plastikowych wytłoczek – w odpowiednie miejsce

Wymagania:

  • zręczność
  • umiejętność pracy w grupie
  • sumienność, solidność, niezawodność
  • przestrzeganie wysokich norm BHP!
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie na pół roku
  • płatne zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę w wynajętych mieszkaniach, koszt to 250 euro od pary – do dyspozycji pracownicy mają dobrze wyposażony, 2 osobowy pokój z dostępem do wspólnej kuchni i łazienki
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na podstawie umowy niemieckiej na pół roku
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres.

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Praliny Lipsk 11/20″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 925fa67d89ab26e