€ 12,85/h brutto

Dla par od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie galanterii skórzanej Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wolfsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 grudnia 2020 03:09

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu galanterii skórzanej. Oferta z Wolfsburga bez znajomości języka dla par na stanowisku pakowacza / pakowaczki .

Stanowisko: Pakowacz galanterii skórzanej

Miasto: Wolfsburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz, albo dla osób które nie przebywają aktualnie w Niemczech po nowym roku jak cofną ograniczenia związane z pandemią

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji przy pakowaniu galanterii skórzanej – pasków, portfeli, aktówek, różnego rodzaju kosmetyczek, rękawiczek itp.
  • wizualna kontrolo jakości produktów
  • delikatne przecieranie odpowiednią fibrą, następnie włożenie do specjalnego opakowania wyłożonego atłasem
  • elementy niespełniające wymaganej jakości należy oznaczyć, opisać i cofnąć na produkcję

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy pod presją
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • odpowiedzialność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • pomoc przy dopełnianiu wszelkich spraw urzędowych, w banku itp.
  • szkolenie pracownicze przeprowadzone w języku polskim
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • pracodawca zapewnia odpłatne zamieszkanie, cena za miesiąc to 150 euro + media/os

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia poprzez poniższy formularz aplikacyjny:

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-od-zaraz-pakowanie-galanterii-skorzanej-wolfsburg/

ID ogłoszenia: 3725fe1e04498e6b