€ 2150-2650 brutto

Dla par od zaraz praca Niemcy bez języka przy produkcji kremu czekoladowego, Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 czerwca 2020 04:16

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji kremu czekoladowego. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii dla par bez znajomości języka niemieckiego. Początek pracy jeszcze w czerwcu 2020.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Wakaty: 6

Rozpoczęcie zatrudnienia: od czerwca 2020

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: od 2150 do 2650 euro brutto miesięcznie, wysokość będzie uzgadniana indywidualnie (zależne od doświadczenia i stopnia znajomością języka)

Obowiązki:

  • praca na różnym etapie produkcyjnym – w zależności od przydzielenia
  • początkowo pracownik przejdzie szkolenie pracownicze z BHP, zasad pracy oraz stanowiskowe
  • zadania będą polegać na np.: pakowaniu, odmierzaniu składników, obsługiwaniu i myciu maszyn

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • sumienność, solidność, zaangażowanie
  • chęć wyjazdu od zaraz na dłużej
  • brak uzależnień
  • szybkość w uczeniu się

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu przez cały okres zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane w kwaterach pracowniczych o dobrym standardzie za 150 euro miesięcznie od osoby lub 250 euro od pary
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • system 3 zmianowy
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na pełny etat
  • rzetelne szkolenie pracownicze przeprowadzone od razu po przyjeździe w języku polskim
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 06/20

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 3725ee667c92d742