€ 12,84/h brutto + zakwaterowanie

Dla par oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka sortowanie warzyw od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 września 2018 05:41

Od zaraz oferujemy możliwość podjęcia fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu warzyw i owoców. Zatrudnienie w Berlinie dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Sortowacz warzyw

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Umowa: od zaraz do grudnia 2018

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w przetwórni jako sortowacz i pakowacz owoców i warzyw
  • jest to prosta aczkolwiek monotonna praca

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pilnej pracy w Niemczech
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zręczność
  • pracowitość, punktualność, solidność
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w ogrzewanym domku z pełnym wyposażeniem
  • dla par przewidziane samodzielne pokoje 2-osobowe
  • zatrudnienie tymczasowe od zaraz do grudnia 2018
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pracę w zgranym zespole

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca września 2018.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres email z tytułem maila w postaci: „Dla par – sortowanie warzyw i owoców, Berlin”

UWAGA: CV ani List Motywacyjny nie jest wymagany wystarczy napisać kilka słów o sobie w treści wiadomości.

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München
email: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 2195ba7d7ae5adbc

4 komentarze na “Dla par oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka sortowanie warzyw od zaraz Berlin”

  1. Patrycja.rutkowska na 24 września 2018 @ 21:36

    Witamy, prosimy o kontakt 576933903. Jesteśmy zainteresowani

  2. Jest nas dwóch chętnych do podjęcia tej pracy. Obydwaj mamy po 64 lata, nie znamy języka niemieckiego. Jeżeli możliwe będzie zaakceptowanie naszych kandydatur, bardzo proszę o kontakt.
    Pozdrawiam.
    Jarosław Żakiewicz
    Olsztyn
    tel.: 48 601 56 32 11

  3. Witamy,prosimy o kontakt 669830970. Jesteśmy zainteresowani.

  4. Witam proszę o kontakt. Jesteśmy zainteresowani 534055874

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.