€ 12,84 - 15,84/h + zakwaterowanie

Dla par bez języka oferta fizycznej pracy w Niemczech sortowanie odzieży Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 marca 2018 03:53

Bez znajomości języka do podjęcia fizyczna praca w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej. Od zaraz zatrudnienie w Berlinie dla par z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: osoby bez języka 12,84 euro brutto na godzinę, osoby ze znajomością języka niemieckiego 15,84 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz, rozpoczęcie od I połowy marca 2018

Opis stanowiska pracy:

  • praca polegać będzie na sortowaniu odzieży używanej biorąc pod uwagę jakość ubrań
  • jedna – dwie osoby na zespół, które porozumiewają się komunikatywnie w języku niemieckim będą pełniły rolę tłumaczy dla reszty osób, dla tych pracowników przewidziana jest wyższa stawka godzinowa

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdyscyplinowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, punktualność
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • brak problemów ze zdrowiem, brak alergii, problemów z astmą
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie w 2-os pokojach (pary mają zagwarantowane wspólne zakwaterowanie)
  • przeszkolenie pracownicze, pomoc we wdrożeniu się i zaaklimatyzowaniu
  • solidne warunki zatrudnienia
  • sprawdzonego pracodawcę

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. nu/a1/03/18

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 3995a9c3f00974d8

15 komentarzy na “Dla par bez języka oferta fizycznej pracy w Niemczech sortowanie odzieży Berlin”

  1. paurej9042 na 5 marca 2018 @ 16:13

    Witam wraz z chłopakiem i znajomą parą , jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. Proszę o kontakt pod nr +48 508 058 940 .(aktualnie przebywamy na terenie Niemiec)

  2. Magda0925 na 5 marca 2018 @ 16:47

    Witam posiadam grupę 4 osób ,które podejmą chętnie pracę. Posiadamy własne auto i mieszkamy w Szczecinie więc nie potrzebujemy zakwaterowania . W takim systemie pracujemy od prawie roku w jednej z niemiecki firm .pozdrawiam
    Mail madzia09251@gmail.com
    Tel 887320052

  3. Witam jestem zainteresowana oferta pracy. Prosze o kontakt 668016726. Pozdrawiam

  4. oczkobtm na 7 marca 2018 @ 20:23

    Witam prosimy o kontakt oczkobtm@gmail.com kontakt 690259835

  5. Iwona Potempa na 9 marca 2018 @ 15:45

    Witam, jesteśmy parą w wieku 43 i 45 lat, Dyspozycyjni od zaraz, prosimy o kontakt : potempa1972@o2.pl. tel 501365788

  6. Witam. Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani ofertą pracy, posiadamy numery podatkowe nr do kontaktu 510455434. Pozdrawiam

  7. roksanasmialek na 10 marca 2018 @ 00:52

    Ja wraz z męzem jestesmy zainteresowani oferta. Ja mowie plynnie po angielsku a maz po niemiecku, prosze o kontakt pod numer +447479796369

  8. Vogelweder na 12 marca 2018 @ 12:37

    Witam.
    M 36 bez nałogów. Pracuję szybko,wytrwale,dokładnie ,posiadam Steuernummer przebywam na terenie Niemiec jestem, zdecydowany na przyjazd i
    Proszę o kontakt 516 381 831 v Schetzer@gmail.com

  9. PIERRE88 na 13 marca 2018 @ 15:17

    WITAM . JESTEM ZAINTERESOWANY PRACĄ , ZNAM J.NIEMIECKI W STOPNIU KOMUNIKATYWNYM . POSIADAM WŁASNY SAMOCHÓD I JESTEM DYSPOZYCYJNY OD ZARAZ . PROSZĘ O KONTAKT NR TEL. +48 / 606326682 . POZDRAWIAM .

  10. Witam, jestem zainteresowany pracą. Możliwość podjęcia pracy będę miał od połowy kwietnia(koniec obecnej umowy). Kontak +49 1517 5304356 bądź email: laffyspg@gmail.com

  11. Palusia44 na 15 marca 2018 @ 20:11

    Witam, razem z mężem przebywamy obecnie w Holandii natomiast prace możemy podjąć właściwie od zaraz. Prosimyno komtakt: +48886499418

  12. karolinka600v na 18 marca 2018 @ 15:20

    bardzo fajna oferta pracy. chęć podjęcia pracy i dyspozycyjność od zaraz.. posiadam prawo jazdy. dogodny dojazd z Wrocławia w razie czego. pełne zaangażowanie. proszę o kontakt na adres e-mail :karolinka600v@gmail.com lub pod numer tel.+48724430127. pozdrawiam.

  13. Witam, wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane pracą. Prace możemy podjąć zaraz po świętach. Telefon kontaktowy 664-028-370, adres emali: em.kali@wp.pl

  14. Dzień dobry szukam pracy proszę o kontakt email
    Jabuszko@onet.com.pl
    Tel. +49 1516 6470398
    Bartosz.