€ 9,50 euro brutto + zakwaterowanie

Dla par oferta fizycznej pracy w Niemczech sortowanie odzieży bez języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 10 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 stycznia 2016 02:11

Firma recyklingowa z Monachium poszukuje od zaraz 2 pary do fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie bez języka niemieckiego na minimum 10 tygodni z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Zarobki: 9,50 euro brutto + bezpłatne zakwaterowanie

Czas trwania umowy: 10 tygodni

Termin: praca od zaraz – styczeń 2016

Zadania:

  • jest to praca fizyczna polegająca na sortowaniu odzieży używanej przy ruchomej taśmie
  • odzież dzielona jest ze względu na rodzaj (spodnie, koszule, t-shirty, spódnice, bluzy, okrycie wierzchnie etc.) oraz ze względu na stan
  • odzież w najgorszym stanie trafia na osobną taśmę

Oczekujemy:

  • zgłoszeń od par
  • wytrzymałość na warunki panujące w sortowni – dużo kurzu, specyficzny zapach
  • brak problemów zdrowotnych, szczególnie zdrowe płuca, brak uczuleń czy alergii
  • pracowitość, zorganizowanie
  • szybkie tempo pracy
  • zręczność, ostrożność, spostrzegawczość
  • dyspozycyjność na minimum 10 tygodni lub dłużej

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia odpłatnie zakwaterowanie, pokój jednoosobowy to 300 euro, zaś dwuosobowy to 450 euro miesięcznie
  • umowa podpisywana na okres 10 tygodni, po tym okresie istnieje możliwość jej przedłużenia
  • na miejscu zapewnione będzie niezbędne szkolenie wprowadzające
  • pełny wymiar godzinowy
  • system zmianowy – dwie zmiany dzienne
  • możliwe nadgodziny (płatne dodatkowo)

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Niemcy praca sortowanie odzieży używanej, Monachium 2016″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH

Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 741569c28b8b98ca

6 komentarzy na “Dla par oferta fizycznej pracy w Niemczech sortowanie odzieży bez języka Monachium”

  1. Prosze o podanie meila.Wysle cv swoje i partnerki.Ja 2 lata doswiadczenia w Niemczech,partnerka 5 lat.Mamy auto i jestesmy dyspozycyjni.Z powazaniem Piotr Urbaniak.

  2. Witam,

    wraz ze znajomym jesteśmy zainteresowani ofertą.

    +48 511 791 712 Szymon

  3. Witam,
    Razem z żoną jesteśmy zainteresowani pracą.
    512 739 647
    ekustrzynska@interia.pl

  4. TeodorowskiK na 28 stycznia 2016 @ 21:20

    Witam dwie pracowite dziewczy ny
    z 37 lat chętnie podejmą pracę. Sumienne, obowiązkowe proszę o odpowiedz dziękuję sylwia9913@vp.pl tel 518982887

  5. Witam,
    wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani powyższa oferta. Proszę o kontakt.
    anitafr11@wp.pl
    500799093

  6. chudy-2008 na 31 stycznia 2016 @ 00:57

    Witam,
    jesteśmy zainteresowani wraz z kolegą tą pracą młodzi ambitni silni gotowi podjąć każde wyzwanie pracy zostawiamy numer kontaktowy 519643622 oraz 693103246

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.