€ 1850/mc brutto + dodatki

Dla par oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz na magazynie drogeryjnym Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 stycznia 2018 05:20

Możliwość ciekawej pracy w Niemczech dla par na magazynie hurtowni drogeryjnej. Ogłoszenie z Ulm aktualne od zaraz i dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejscowość: Ulm, Niemcy

Wynagrodzenie: 1850 euro brutto miesięcznie plus dodatki

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Obowiązki:

  • kompletowanie produktów pod zamówienia hurtowe dla klientów
  • regularne przeliczenie stanów magazynowych
  • aktualizowanie bazy danych
  • wykonywanie prac fizycznych polegających na przyjmowaniu towaru i rozkładaniu go na półki

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia w Niemczech od zaraz
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • zaświadczenie o niekaralności
  • uczciwość, sumienność
  • szybkość w przyswajaniu informacji

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego rezydenta i wsparcie przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 200 euro miesięcznie od osoby lub 300 euro od pary w samodzielnych
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • rzetelnego pracodawcę
  • gruntowne przeszkolenie
  • atrakcyjne zaplecze socjalne
  • zatrudnienie na podstawie 3 miesięcznej umowy o pracę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania maili na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca na magazynie drogeryjnym, Ulm”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-na-magazynie-drogeryjnym-ulm/

ID ogłoszenia: 9705a5f928fe94e5

7 komentarzy na “Dla par oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz na magazynie drogeryjnym Ulm”

  1. Jestem zainteresowana pracą.Znam podstawy języka niemieckiego,mam doświadczenie w handlu,jestem osobą dyspozycyjną ,uczciwą i pracowitą.Posiadam czynne prawo jazdy kat.B i znam obsługę jonputera.Mam 42 lata.

  2. mateusz29101994 na 22 stycznia 2018 @ 18:02

    młode małżeństwo gotowe podjąć prace prosze o kontakt 693593661

  3. Mogę podjąć pracę od zaraz jestem pracowity rzetelny znajomość języka podstawowa tel 532711998 s.wozny@onet.pl

  4. PracowitaMordka na 23 stycznia 2018 @ 15:59

    Ja z narzeczona i bratem Chcieli myśmy podjąć tu prace od zaraz posiadamy wlasny transport Prosze o kontakt kamilmazur1@onet.eu lub pod nr 508186999

  5. Jesteśmy zainteresowani tą pracą…..mamy doświadczenie w handlu, w Niemczech pracowaliśmy przy inwentaryzacjach. Mój partner zna podstawy niemieckiego i ma uprawnienia na wózki widłowe.
    Proszę o kontakt agnik17@wp.pl
    Pozdrawiamy

  6. Dorota Ciszewska na 5 lutego 2018 @ 14:56

    Wraz z partnerem poszukujemy pracy +48505885772

  7. 9niekwestionowany9 na 11 lipca 2018 @ 15:21

    Jestem zainteresowany ofertą,aktualne? Prosse o kontakt 502047552

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.