€ 13-14,50/h brutto

Dla par oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie z odzieżą od zaraz, Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 października 2020 02:11

Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie hurtowni odzieżowej. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka w Hamburgu przy zbieraniu zamówień. Pracodawca oferuje możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miasto: Hamburg, Niemcy

Pensja: od 13 do 14 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Umowa: 6 miesięcy

Obowiązki:

  • kompletowanie zamówień, komisjonowanie
  • rozładunek i kontrola dostaw
  • obsługiwanie komputera i aktualizowanie danych
  • korzystanie z urządzeń magazynowych – skanerów, wózka paletowego
  • pilnowanie ładu

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • wysoka sprawność fizyczna
  • sumienność, solidność, pracowitość
  • odpowiedzialne wypełnianie obowiązków
  • zdyscyplinowanie
  • uczciwość
  • brak uzależnień
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych jeżeli będzie taka konieczność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pół roku
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • odpłatne zamieszkanie, do wyporu jedna z opcji: I miejsce w pokoju 2 osobowym za 250 euro/mc/os, II miejsce w pokoju jednoosobowym w cenie 350 euro/mc/os, III pokój dla par za 500 euro miesięcznie

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego:

Magazyn odzieżowy Hamburg 11/20

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 6915f95460f53ac7