€ 1700-2000 euro brutto/mc

Dla par oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji rowerów Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 czerwca 2017 02:45

Poszukujemy osób do podjęcia pracy w Niemczech przy montażu części rowerów elektrycznych. Zatrudnienie w Düsseldorfie na produkcji dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miejscowość: Düsseldorf, Niemcy
Zarobki: 1700-2000 euro brutto miesięcznie zgodnie z doświadczeniem, umiejętnościami i znajomością języka niemieckiego

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za montaż komponentów rowerów elektrycznych na jednym z etapów produkcyjnych
  • pracodawca może zlecić inne zadania, np.: pakowanie, kontrolę jakości

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • spostrzegawczość
  • zręczność, sprawność manualna
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • zaangażowanie i pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na pełny etat, pięć dni pracy w miesiącu po 8 godzin, pracujące soboty
  • opcja skorzystania z odpłatnego zamieszkania, zorganizowanego w samodzielnych pokojach za 200 euro od osoby i 300 euro od pary
  • pierwszą umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • pomoc przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Produkcja rowerów, imię i nazwisko” należy przesłać mailowo, z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-dla-par-na-produkcji-rowerow-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 110594190a330889

4 komentarze na “Dla par oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji rowerów Düsseldorf”

  1. Witam. Czy istnieje możliwość pracy tylko w okresie wakacyjnym dla pary?

  2. ja i mój chłopak jesteśmy zainteresowani. Jesteśmy dysponowani tylko w sierpniu ewentulanie lipcu. Prosimy o kontakt na e-mail wigusniedzwiedziadel@wp.pl

  3. jesteśmy zainteresowanie pracą dla pary na dłuższy okres czasu. proszę o kontakt cammil_k@interia.pl

  4. marta czopek na 14 lipca 2017 @ 16:11

    Jestesmy zainteresowani oferta Pracy wraz z mezem.Posiadamy dude doswiadczenie w Pracy na produkcii.Nasz kontakt.malwima.77@wp.pl Numer tel786148151.Pozdrawiamy.