€ 2400/mc brutto

Dla par oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka przy pakowaniu przekąsek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 listopada 2022 01:21

Propozycja zatrudnienia w fabryce z Berlina dla par pakowaczy bez znajomości języka. Niemczy praca od zaraz przy pakowaniu przekąsek solonych na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie zapewnione będzie odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek solonych

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 2400 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • powtarzalna, prosta praca w zakładzie produkującym przekąski solone
  • zadania wykonywane są przy taśmie
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości, obsługa sprzętów, pakowanie

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie
  • zdolność do pracy manualnej
  • gotowość do przejścia płatnych badań w niemieckim sanepidzie za 25 euro
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • umiejętność współpracy
  • przyjazne nastawienie
  • nastawienie na realizacje postawionego celu

Zapewniamy:

  • szkolenie pracownicze w pierwszych dniach
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się oraz dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • bezpłatną opiekę medyczną
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • świadczenia socjalne
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 250 euro od osoby lub 450 euro od pary

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie przekąsek – 12/22 Berlin”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

ID ogłoszenia: 381638225623a232