€ 10,50 euro brutto/h + mieszkanie

Dla par ogłoszenie pracy w Niemczech 2018 bez języka na magazynie drogerii Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 marca 2017 22:13

Zatrudnienie 2018 w Berlinie na magazynie hurtowni kosmetycznej. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech skierowane do par bez znajomości języka i doświadczenia. Bezpłatne zamieszkanie zapewnia pracodawca na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy
Wakaty: 4
Zarobki: 10,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca na magazynie hurtowni kosmetycznej, gdzie głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kompletowanie zamówień
  • pracownik będzie zajmował się również pakowaniem i wysyłką oraz ustawianiem produktów na paletach
  • do zadań należeć będą również prace fizyczne polegające na rozładunku i załadunku towarów oraz porządkowaniu magazynu
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • brak problemów z pracą zmianową
  • świetne zorganizowanie
  • możliwość pracy na zmiany
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • odpowiedzialność, pracowitość
  • zmotywowanie

Oferujemy:

  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • zatrudnienie głównie dla par
  • pomoc w sprawach urzędowych oraz przy zaaklimatyzowaniu się
  • urlop, ubezpieczenie, świadczenia socjalne
  • przeszkolenie i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • możliwość zatrudnienia na stałe

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

  • Beschaftigung@germanymail.com

z dopiskiem w tytule: „MAGAZYN DROGERYJNY (DLA PAR), Berlin”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-drogeryjnym-dla-par-berlin/

ID ogłoszenia: 83558d1a0e5d4c8b

4 Odpowiedzi na “Dla par ogłoszenie pracy w Niemczech 2018 bez języka na magazynie drogerii Berlin”

  1. monika4154 na 24 marca 2017 @ 11:16

    Witam proszę o kontakt monika4154@o2.pl mam problemy z wysłaniem aplikacji. jestem zainteresowana oferta, chciałabym wyjechc w parze i spełniamy wszystkie państwa warunki

  2. Bociek12 na 27 marca 2017 @ 11:57

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy, spełniamy wsxyatkie warunki i chcemy wyjechać w parze proszę o tel 737731255 lub poprzez e-mail bociek11@poczta.onet.pl czekam na odp

  3. Witam proszę o kontakt 512545698 aktualnie jesteśmy w Niemczech Pozdrawiamy Kasia i Kamil

  4. Dawidd1992 na 4 kwietnia 2017 @ 19:06

    Witam, jestem zainteresowany wraz z partnerką Państwa ogłoszeniem. Oby dwoje jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz.
    Kontakt +48797383098 lub krupa1992.92@go2.pl