€ 1700 euro brutto/mc

Dla par od zaraz praca w Niemczech bez języka na produkcji jogurtów 2019 Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2017 01:35

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par na produkcji jogurtów. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka w fabryce ze Stuttgartu od zaraz – czerwiec 2019. Oferta dla Polaków, mile widziane doświadczenie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejscowość: Stuttgart, Niemcy
Pensja: 1700 euro brutto miesięcznie
Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za obsługiwanie maszyn produkcyjnych, przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie gotowych wyrobów
  • prace porządkowe, mycie i konserwacja maszyn
  • inne zadania zlecone przez kierownika

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • chęć zatrudnienia na dłużej
  • umiejętność dobrego zarządzania czasem pracy
  • mile widziane posiadanie doświadczenia
  • punktualność, zorganizowanie, odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • dbanie o porządek na stanowisku zdolność do pracy w grupie

Oferujemy:

  • zatrudnienie od czerwca 2019
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • umowę o pracę i pełny etat
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo na adres:

  • [ogłoszenie wygasło]

Wiadomość prosimy zatytułować: produkcjajogurtów/06/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-dla-par-na-produkcji-jogurtow-bez-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 995592f087e578b8

2 komentarze na “Dla par od zaraz praca w Niemczech bez języka na produkcji jogurtów 2019 Stuttgart”

  1. adriankamil na 5 czerwca 2017 @ 20:08

    Dzień DOBRY
    Jesteśmy zainteresowani z kolegą praca przy produkcjii jogutrów od zaraz
    Napisalismy do państwa Email , ale bez odzewu “bul_and@o2.pl”

    Prosimy o pilny kontakt
    Z góry Dziekuje

  2. Aleksandra na 6 czerwca 2017 @ 12:25

    Witam jestem zainteresowana oferta pracy od zaraz. Prosze o kontakt pod numer 739203496 lub alexandretta18@gmail.com CV zostalo wyslane na podany adres.