€ 9,50 euro brutto/h + zakwaterowanie

Dla par ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie czekoladek 2017 Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 czerwca 2017 01:47

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech możliwa bez znajomości języka. Ogłoszenie 2017 dla par z fabryki w Stuttgarcie dotyczy zatrudnienia przy pakowaniu czekoladek.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek
Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy
Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca w prestiżowej firmie zajmującej się produkcją czekoladowych wyrobów
  • zadania wykonywane będą na dziale pralin
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie kontrolą jakości oraz pakowaniem czekoladek
  • wszelkie zadania będą wykonywane z uwzględnieniem surowych zasad BHP

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność
  • punktualność
  • możliwość pracy zmianowej
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane w hotelu robotniczym lub samodzielne mieszkanie w którym niezbędna jest dopłata do pokrycia samodzielnie przez pracownika w wysokości 150 euro
  • opieka polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju a w przyszłości otrzymania podwyżki i awansu
  • dla pracowników najlepszych stałą pracę w Niemczech na dobrych warunkach

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „pakowanie-czekoladek/06/2017″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 8785933d6f512d66

2 komentarze na “Dla par ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie czekoladek 2017 Stuttgart”

  1. Alexandre97 na 6 czerwca 2017 @ 12:11

    Jestem zainteresowana ofertą pracy wraz z koleżanką lub bez proszę o kontakt. Pracę mogę podjąć od zaraz 739203496, alexandretta18@gmail.com cv oraz lm zostaly wyslane na podany adres.

  2. Mateusz 134 na 15 lipca 2017 @ 23:00

    Jestem zainteresowany ofertą pracy w raz z dziewczyną proszę o kontakt 13 44 76 166 lub bajorekmateusz95@wp.pl