€ 1400/mc brutto

Dla par ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie karmy od zaraz Rheine

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rheine
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Opublikowany: 8 października 2018 04:31

Propozycja zatrudnienia dla par również bez znajomości języka przy pakowaniu karmy dla zwierząt. Praca w Niemczech od zaraz w miejscowości Rheine 2018.

Stanowisko: Pakowacz karmy dla zwierząt

Wynagrodzenie: 1400 euro brutto miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Rheine, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • jest to prosta praca w Rheine przy pakowaniu suchej karmy dla zwierząt

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • prawo jazdy kat.B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • pracę na 3 zmiany
  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • na miejscu zapewniony odpłatnie nocnej w cenie 270 euro
  • przez pierwsze 3 miesiące pracodawca zapewnia dodatek w wysokości 100 euro miesięcznie na pokrycie kosztów zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem powyższym, proszone są o kontakt za pośrednictwem elektronicznym i przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem aktualnego CV na adres:

  • cv@info-pl.de

Kandydaci mogą również zgłaszać się telefonicznie od poniedziałku do czwartku – 8:00 do 17:00 i w piatki od 9:00 do 15:00 pod numerem:

  • Tel. 666 017 064/ 666 015 872

źródło: http://niemcownia.pl/oferta-pracy/praca-bez-znajomosci-jezyka-rheine/

ID ogłoszenia: 7745bba80b862e99

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.