€ 10,84 €/h + zakwaterowanie

Dla par ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka produkcja batonów od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 października 2018 04:45

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji batonów czekoladowych. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka w Hamburgu z zakwaterowaniem bezpłatnie zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 10,84 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 4

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca przy obsłudze, myciu oraz konserwacji maszyn produkcyjnych
  • dbanie o ciągłość produkcji i przeprowadzanie kontroli jakości

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • badania z sanepidu
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • szybkość, energiczność, zaangażowanie
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu dla pracowników – pary mają wspólny, 2 osobowy pokój
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę niemiecką
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: produkcja batonów czekoladowych, Hamburg 10/18

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 8205bba50e2df941

5 komentarzy na “Dla par ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka produkcja batonów od zaraz Hamburg”

  1. Jestem zainteresowana państwa oferta prosze o kontakt telefoniczny 665326427.

  2. tamara2563@ukr.net na 9 października 2018 @ 19:47

    Ja i moja siostra chcialybyśmy dostać tę pracę.

    Moje dane osobowe:
    Imię i Nazwisko: Czerniak Tamara. Data urodzenia: 01.02.1970.
    Dane osobowe siostry:
    Imię i Nazwisko: Lukashyk Nadiya. Data urodzenia: 27.09.1969.
    e mail tamara2563@ukr.net

  3. Klaudia Rusiniak na 11 października 2018 @ 15:06

    Jestem zainteresowana ofertą wraz z facetem i kolegą .
    Proszę o kontakt na adres e-mail : klaudia.rusiniak@buziaczek.pl

  4. olailukasz na 2 listopada 2018 @ 20:07

    Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani oferta pracy, prosimy o kontakt: olexy555@wp.pl lub numer telefonu 724398506