€ 1550 euro brutto/mc

Dla par ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 maja 2016 04:53

Zatrudnimy 2 pary na magazyn odzieżowy w Düsseldorfie przy komisjonowaniu i pakowaniu. Aktualna oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka w systemie zmianowym.

Stanowisko: Magazynier

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 1550 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie z odzieżą w firmie dystrybucyjnej
  • pracownicy zatrudnieni na tym stanowisku będą odpowiedzialne za zbieranie zamówień i przygotowywanie ich do wysłania
  • obowiązkiem będzie montaż klipsów antykradzieżowych
  • metkowanie każdej sztuki
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • preferujemy zgłoszenia od dwóch par lub od 4 osób (najlepiej znajomych)
  • możliwość pracy zmianowej
  • umiejętność sprawnego zorganizowania czasu pracy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • brak nałogów
  • wysoka sprawność
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane niedaleko miejsca pracy, koszt to 200 euro miesięcznie lub 250 w przypadku par
  • przeszkolenie pracownicze
  • umowa o pracę
  • pracę zmianową w systemie rotacyjnym, również obowiązują pracownika zmiany nocne

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Praca na magazynie z odzieżą dla par, Düsseldorf 2016″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

ID ogłoszenia: 6555733ba797ce9e

1 odpowiedź na “Dla par ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie bez języka Düsseldorf”

  1. Witam jestesmy z moim partnerem zainteresowani ta oferta pracy jezeli sa jeszcze wolne miejsca pracy to my jestesmy gotowi przyjechac nawet natychmiast.

    Pozdrawiam serdecznie

    Edyta