€ 11,20-13,50 /h brutto + mieszkanie

Dla par praca Niemcy bez języka na produkcji kosmetyków w Berlinie 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2017 04:42

Oferta pracy w Niemczech w fabryce na produkcji kosmetyków naturalnych. Ogłoszenie z Berlina dla par bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu za darmo.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Liczba miejsc: 4

Stawka godzinowa: 11,20 do 13,50 euro brutto na godzinę pracy, stawka uzgadniana będzie na podstawie kwalifikacji, doświadczenia oraz znajomości języka

Opis stanowiska pracy:

  • głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kontrolowanie oraz napełnianie opakowań (tubki, słoiczki itp.) różnego rodzaju produktem gotowym – np balsamami, emulsjami, podkładami, cieniami itd.
  • jest to praca, którą wykonuje się w pozycji stojącej przy linii produkcyjnej
  • pracownik będzie zajmował się także pakowaniem gotowych produktów na kocowym etapie produkcji

Oczekiwania:

  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • chęć podnoszenia kwalifikacji i wysoka ambicja
  • atutem będzie doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie
  • zdolność do pracy w zespole
  • pozytywne nastawienie
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie w przystępnych warunkach
  • opieka polskiego rezydenta, który pomaga przy sprawach urzędowych
  • darmowe tłumaczenie i przygotowywanie dokumentów
  • dla osób które przedłużą umowę możliwość negocjacji warunków

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „kosmetyki naturalne Berlin 08/2017″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 8075986df80a2057

5 Odpowiedzi na “Dla par praca Niemcy bez języka na produkcji kosmetyków w Berlinie 2017”

  1. Jesteśmy zainteresowani tą pracą :-)
    Prosimy o kontakt na nr kom 531929407
    Pozdrawiam .

  2. Aldonajzaa na 8 sierpnia 2017 @ 12:56

    Witam. Wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani praca od początku września

  3. Witam , jestem zainteresowany tą ofertą , proszę o kontakt na nr: 503035571

  4. m.borkowska na 22 sierpnia 2017 @ 16:15

    Witam serdecznie. Jesteśmy zainteresowani z mężem tą ofertą.
    Obecnie pracujemy przy taśmie produkcyjnej.
    Proszę o kontakt : 697221520
    Pozdrawiam Magdalena

  5. mariuszd2017 na 29 sierpnia 2017 @ 15:07

    Witam. Poszukujemy z dziewczyną pracy od zaraz… mieszkamy obecnie w Niemczech i spełniając państwa wymagania jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz. Proszę o kontakt drogą mailową lub telefoniczną.
    tel. +48 510 914 014
    mail: malwina1986s@gmail.com

    Pozdrawiam