€ od 12,85/h brutto

Dla par praca Niemcy bez języka od zaraz pakowanie galanterii skórzanej Wolfsburg 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wolfsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 marca 2022 02:14

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Wolfsburgu dla par pakowaczy także bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu galanterii skórzanej. Pracodawca zapewnia na miejscu odpłatne zamieszkanie.

Stanowisko: Pakowacz galanterii skórzanej

Lokalizacja: Wolfsburg, Niemcy

Zarobki: od 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości oraz pakowanie produktów skórzanych
  • zadania wykonywane muszą być z należytą dokładnością i delikatnością
  • zatrudnienie w środowisku monitorowanym

Oczekiwania:

  • skrupulatność, dokładność, pracowitość
  • wydajność, pracowitość
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w grupie
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • samodyscyplina
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie pracownicze
  • ubezpieczenie
  • płatne zamieszkanie zapewnione na miejscu, koszt to od 200-250 euro miesięcznie od osoby
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres próbny
  • dla najlepszych opcja podjęcia stałej współpracy
  • opieka koordynatora Polaka na miejscu
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższy formularz:

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-pakowanie-galanterii-skorzanej-wolfsburg/

ID ogłoszenia: 596623b57e082b3b