€ 12,84/h +mieszkanie

Dla par praca Niemcy bez języka w sklepie od zaraz wykładanie towaru Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 września 2019 03:22
  • Wygasa: 14 dni, 19 godzin

Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka w sklepie przy wykładaniu towarów. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Opis stanowiska pracy:

  • pracownicy będą zajmować się porządkowaniem półek, dbaniem o pełne zatowarowanie sklepu
  • do zadań należy zmiana cen, wystawianie promocji, przeprowadzanie kontroli jakości, zdejmowanie produktów z krótką datą, wystawianie nowych a także przygotowywanie ekspozycji

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak uzależnień
  • możliwość przyjechania do Niemiec własnym samochodem
  • dobre zdrowie
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • zdyscyplinowanie
  • samodzielność
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę początkowo na okres próbny i opcję podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • wysokie wynagrodzenie
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. fiz/a4/09/19

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 6065d700a5d5da9a

13 komentarzy na “Dla par praca Niemcy bez języka w sklepie od zaraz wykładanie towaru Berlin”

  1. Adamimariola na 5 września 2019 @ 04:55

    Witam zainteresowana para proszę o kontakt telefoniczny 669075838

  2. Adamimariola na 5 września 2019 @ 05:00

    Zainteresowana para prosi o kontakt 669075838

  3. Witam , jestem zainteresowany ta ofertą wraz z dziewczyną, posiadamy własne auto chciałbym zapytać o szczegóły , proszę o kontakt, na email rafalwoznica37@gmail.com

  4. Dzień dobry razem z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą, posiadamy auto, jesteśmy gotowi do wyjazdu i chętni do pracy
    Proszę o kontakt mailowy
    xstep@vp.pl
    Pozdrawiam Szymon

  5. Jestem razem z kolegą zainteresowany ofertą proszę o kontakt 661125182

  6. Martinek1990 na 7 września 2019 @ 19:20

    Witam jestem zainteresowany w raz z partnerką 516434039

  7. Jestem zainteresowany wraz z dziewczyną 663999292 proszę o kontakt .

  8. Witam, razem z koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą pracy. Posiadamy własny samochód i jesteśmy dyspozycyjne od zaraz. Proszę o kontakt e-mailowy : olarypel.1b@o2.pl lub telefoniczny : 500 851444

  9. Natalia0987654321 na 11 września 2019 @ 12:54

    Jestem zainteresowana ofertą proszę o kontakt 517 399 219

  10. Natalia0987654321 na 11 września 2019 @ 12:56

    M

  11. Natalia0987654321 na 11 września 2019 @ 12:57

    Jestem zainteresowana ofertą razem z koleżanką proszę o kontakt 517 399 219

  12. Jestem zainteresowany, proszę o kontakt e-mail: calio3502@gmail.com

  13. Witam.
    Proszę o kontakt na lowelasik275@interia.pl
    Jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy z mężem.
    Posiadamy samochód, spokojnie możemy dojechać.
    Pozdrawiam

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.