€ 2250-2750/mc brutto

Dla par praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji kremu czekoladowego od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 listopada 2020 02:42

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla par na produkcji kremu czekoladowego. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca oferuje odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji kremu czekoladowego

Miasto: Kolonia, Niemcy

Pensja: 2250 do 2750 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • na początek pracownicy przejdą bardzo dokładne szkolenie pracownicze
  • zadania będą przydzielane na podstawie braków kadrowych i osobistych predyspozycji
  • prace polegają między innymi na: dbaniu o wysoką jakość procesów produkcyjnych, pilnowaniu ciągłości, dostarczaniu surowców, wykonywaniu prac manualnych przy taśmie, myciu i konserwacji urządzeń, obsłudze maszyn itp.

Oczekiwania:

  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • dostępność od zaraz
  • brak nałogów
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • chęć do rozwoju, nauki języka i podnoszenia kwalifikacji

Zapewniamy:

  • płatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie od par (pokój 2 osobowy w wynajętym mieszkaniu) lub 150 euro za miejsce dla singla
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • system 5 zmian po 8 godzin w tygodniu
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na pełen etat
  • pracę w systemie trójzmianowym
  • atrakcyjne pensje wypłacane przelewem na konto pracownika
  • ubezpieczenie i świadczenia

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 11/20

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 10005f9d4c9333bec