€ 9,50 euro brutto/h

Dla par praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji zabawek Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 lutego 2016 05:51

Producent zabawek z Dortmundu zatrudni Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Oferta pracy w Niemczech dla par na produkcji przy montażu i pakowaniu gotowych zabawek.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce: Dortmund, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • prace montażowe na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych
  • kontrolowanie jakości
  • poprawianie
  • pakowanie gotowych zestawów do pudełek

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • radzenie sobie pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • gotowość podjęcia pracy monotonnej i powtarzalnej

Zapewniamy:

  • na miejscu możliwość odpłatnego zakwaterowania w cenie 250 euro dla par lub 200 euro od osoby miesięcznie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pomoc koordynatora na miejscu
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pomoc w kwestiach urzędowych

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: produkcjazabawek02/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium
email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 87656c13897dd127

11 Odpowiedzi na “Dla par praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji zabawek Dortmund”

  1. jolanta1szamborska@gmail.com na 15 lutego 2016 @ 16:35

    witam jesteśmy zainteresowani ofertą pracy ,podaje nr.telefonu 503651200.pozdrawiam

  2. michgaj657 na 15 lutego 2016 @ 21:50

    Witam. Jestem zainteresowany wraz z narzeczona. Prosze o kontakt na michgaj657@wp.pl

    Pozdrawiam Michał

  3. Witam. Jestem zainteresowany z kolego na wyjazd jesteśmy gotowi na wyjazd w każdym momencie

    Proszę o kontakt :
    patrykzakrzewski@interia.pl

    Kom : 694907479

  4. Jesteśmy zainteresowani, na podany mail kontaktowy wysłaliśmy z poczty kredrin@gmail.com CV w języku polskim jak i niemieckim.

  5. michas0315 na 16 lutego 2016 @ 17:03

    Witam.Razem we dwójkę jesteśmy zainteresowani bardzo praca u panstwa
    Bardzo nam zależy i dołożymy wszelkich starań aby wypełniać powierzone zadania bardzo dobrze.
    Prosze tylko o danie nam szansy.
    prosze o szybką odpowiedź.
    Pozdrawiamy
    Michał i Alina
    nasz mail to michas0315@op.pl

  6. mazurkiewicz na 16 lutego 2016 @ 20:17

    Witam. Jestem zainteresowana wraz z mężem. proszę o kontakt na
    arturmazurkiewicz@op.pl
    Pozdrawiam Agata Mazurkiewicz

  7. kasia_kusz na 17 lutego 2016 @ 11:35

    Witam. Jestem zainteresowana tą ofertą. Proszę o kontakt na Ciri666@onet.pl

  8. Elzbieta dec na 17 lutego 2016 @ 11:54

    Witam
    Jesteśmy zainteresowane pracą. Dwie kobiety. .elzbietadec@wp.pl.

  9. Witam. Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Zdrowi, niekarani, gotowi podjąć pracę w każdym terminie. Ambitnie podchodzimy do powierzonych nam obowiązków, jesteśmy pracowici. Poprzedni pracodawcy byli z nas zadowoleni.
    Więcej informacji wyślemy na e-maila.
    Tel. kontaktowy: 791643767 lub 884906716. E-mail: edith1710@wp.pl
    Czekamy na pozytywną odpowiedź.
    Edyta -24 lata, Konrad -26 lat.

  10. malwina2409 na 17 lutego 2016 @ 20:18

    Witam. Jestem zainteresowana z chlopakiem ta oferta pracy. Prosze o kontakt na malwina_barret@o2.pl

  11. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy od zaraz z moim kolegą. Mobilni chętni do pracy, zaangażowani w to co robimy. Czekam na jak najszybszy kontakt na numer 724319549 lub na mojego e-mail thepiciu17@poczta.onet.pl