€ 1300-1600 netto/mc

Dla par praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji zabawek od zaraz Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 9 września 2019 03:57
  • Wygasa: 18 dni, 19 godzin

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla par na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych. Oferta z fabryki w Erfurcie dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji zabawek z tworzywa sztucznego

Miasto: Erfurt oraz Lipsk, Niemcy

Zarobki: 11,96 euro brutto na godzinę pracy – co daje 1300 do 1600 euro netto miesięcznie już po opłaceniu kosztów za zamieszkanie

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie zadań na produkcji form oraz zabawek z tworzyw sztucznych
  • zadaniem będzie obróbka materiałów, dbanie o wysoką jakość, składanie i pakowanie gotowego produktu
  • ponadto inne zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • od jednej osoby na zespół wymagana będzie znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • mobilność
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – w branży technicznej, na produkcji z tworzyw sztucznych itp.

Zapewniamy:

  • stałe wsparcie rezydenta
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • pracodawca szuka osób do stałej współpracy
  • zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie
  • legalne warunki – druk A1, kartę EKUZ a także dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • bardzo dobre zarobki
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • system 3 zmianowy
  • +25% za pracę w godzinach nadliczbowych oraz na noce
  • dwa razy w roku premie – na święta oraz wakacje

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem źródła.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/zabawki-erfurt

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/275661/0

ID ogłoszenia: 2335d756708318e7

1 odpowiedź na “Dla par praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji zabawek od zaraz Erfurt”

  1. Witam. Zainteresowana, przesłałam CV przez formularz.

    Pozdrawiam
    Monika Kokocińska

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.