€ 2250/mc brutto

Dla par praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz przy produkcji zabawek w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 października 2021 02:33

Zatrudnienie w fabryce z Düsseldorf przy produkcji zabawek z tworzyw sztucznych. Praca w Niemczech możliwa dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 2250 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie pracy manualnej przy składaniu zabawek z tworzyw sztucznych
  • pracownik będzie odpowiedzialny również za przygotowywanie odlewów, opracowywanie elementów, kontrolą jakości i montażem
  • inne zadania mogą być zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka precyzja pracy
  • energiczność, dynamiczne tempo, solidność
  • mile widziane czynne prawo jazdy kat. B oraz własne auto
  • duża zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • gotowość do podjęcia pracy powtarzalnej

Zapewniamy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • niemiecką umowę o pracę na czas próbny z możliwością przedłużenia
  • odprowadzanie podatku do niemieckiego urzędu
  • atrakcyjne świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie
  • płatny urlop
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • wdrożenie w obowiązki
  • zamieszkanie zorganizowane w cenie 250 euro miesięcznie, 400 euro od pary

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez poniższy formularz rekrutacyjny:

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-na-produkcji-zabawek-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-fabryka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 8986170412fbba2d

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.